Logo hetkontakt.nl/bommelerwaard
• Op de foto Marcel van Lit uit Est, die op 1 seconde de snelste Boemel werd op de nummer 2 André Westra uit Zaltbommel.
• Op de foto Marcel van Lit uit Est, die op 1 seconde de snelste Boemel werd op de nummer 2 André Westra uit Zaltbommel. (Foto: Stef van Gelderen)

Sytse Leenstra wint Tijdrijderscup 2018

  •   90 keer gelezen   Sport

ZALTBOMMEL • Sytse Leenstra uit Utrecht heeft na drie tijdritten de Tijdrijderscup gewonnen. Dit jaar werd voor de 25ste keer een tijdrit gereden in Zaltbommel.

Na een paar jaar van afwezigheid is het vorig jaar weer opgepakt door Wielervereniging Salt-Boemel uit Zaltbommel.

De Tijdrijderscup bestaat uit een cyclus van drie tijdritten die zijn verreden op 4 mei, 28 mei en 4 juni.

Afgelopen maandag was de derde en afsluitende tijdrit over het industrieterrein van Zaltbommel, de fietsdijk naar Hurwenen en Waaldijk, Jannastraat, Ketelsteeg, Rozenbogerd en Heemstraweg terug naar het industrieterrein van Zaltbommel, de afstand was 11,3 kilometer.

Totaal waren er 58 deelnemers (vorig jaar 33 deelnemers) voor dit evenement. De deelnemers zijn verdeeld over 5 klassementen, Licentiehouders, niet licentiehouders, dames, jeugd en WV Salt-Boemel renners.

Dagklassement

Naam Woonplaats

tijd

snelheid

plaats

Eric Satter, Nieuwaal

00:14:27

46,92

1

Yanne Dorenbos, Castricum

00:14:57

45,35

2

Daniel Vrielink,

00:15:04

45,00

3

De uitslag van de licentiehouders gestart waren in deze klasse 19 renners:

Naam Woonplaats

Tijd

snelheid

plaats

Eric Satter, Nieuwaal

00:14:27

46,92

1

Yanne Dorenbos, Castricum

00:14:57

45,35

2

Daniel Vrielink,

00:15:04

45,00

3


De uitslag van de niet licentiehouders gestart waren in deze klasse 29 renners

Naam Woonplaats

Tijd

snelheid

plaats

Sytse Leenstra, Utrecht

00:15:16

44,41

1

Thijs van Tongeren, Den Haag

00:15:31

43,69

2

Dirk-Jan Verspuy, Hoogblokland

00:15:43

43,14

3


De uitslag van de dames, in deze klasse waren 2 dames gestart

Naam Woonplaats

Tijd

snelheid

Positie

Ingrid van den Wijngaard, Oosterhout

00:16:59

39,92

1

Lonneke van Schaik, Haarlem

00:18:58

35,75

2


De uitslag van de jeugd onder 16, 3 deelnemers.

Naam Woonplaats

Tijd

snelheid

Positie

Kas Visser, Houten

00:17:00

39,88

1

Dylan Boogert, Hoogblokland

00:17:26

38,89

2

Pieter Noort, Kerkwijk

00:20:47

32,62

3


De uitslag van de Snelste Boemel, 6 deelnemers

Naam Woonplaats

Tijd

snelheid

Positie

André Westra, Zaltbommel

00:16:51

40,24

1

Marcel van Lith, Est

00:17:11

39,46

2

Michel Bensink, Zaltbommel

00:17:49

38,05

3


De volledige daguitslag is hier te bekijken.

Totaal hebben er aan de tijdrijdercup 102 deelnemers deelgenomen. Niet alle renners hebben drie maal deelgenomen, dat waren er 39

Hieronder volgt het overall klassement van de verschillende klassementen..


Algemeen klassement

Naam Woonplaats

Overall tijd(42,8 km)

snelheid

Stand

Sytse Leenstra, Utrecht

00:56:12

45,69

1

Yanne Dorenbos, Castricum

00:56:34

45,40

2

Corne Verhoeks, Brakel

00:57:41

44,52

3

De overall uitslag na drie tijdritten van de licentiehouders

Naam Woonplaats

Overall tijd(42,8 km)

snelheid

Stand

Yanne Dorenbos, Castricum

00:56:34

45,40

1

Corne Verhoeks, Brakel

00:57:41

44,52

2

Milan Broer, Barendrecht

00:57:56

44,33

3

De overall uitslag na drie tijdritten van de niet licentiehouders

Naam Woonplaats

Overall tijd(42,8 km)

snelheid

Stand

Sytse Leenstra, Utrecht

00:56:12

45,69

1

Thijs van Tongeren, Den Haag

00:58:11

44,14

2

Dirk-Jan Verspuy, Hoogblokland

00:58:46

43,70

3



De overall uitslag na drie tijdritten van de dames

Naam Woonplaats

Overall tijd(42,8 km)

snelheid

Stand

Ingrid van den Wijngaard, Oosterhout

01:03:26

40,48

1


De overall uitslag na drie tijdritten van de jeugd

Naam Woonplaats

Overall tijd(42,8 km)

snelheid

Stand

Kas Visser, Houten

01:03:54

40,19

1

Dylan Boogert, Hoogblokland

01:06:12

38,79

2

Pieter Noort, Kerkwijk

01:16:15

33,68

3


De overall uitslag na drie tijdritten van de Snelste Boemel

Naam Woonplaats

Overall tijd
(42,8 km)

snelheid

Stand

Marcel van Lith, Est

01:04:26

39,86

1

André Westra, Zaltbommel

01:04:27

39,84

2

Michel Bensink, Zaltbommel

01:06:52

38,40

3


De volledige uitslag is hier te bekijken.
 

Britta Alink
Redacteur van Het Kontakt Bommelerwaard en Het Kontakt Land van Heusden & Altena
Volg @BrittaAlink op twitter >
Elke woensdag het Bommelerwaard per e-mail
Meer berichten
 

HET KONTAKT OP FACEBOOK