Artikelen in deze editie
Tweeling trekt Tricht omhoog
Fonds voor duurzaamheid
Benefietconcert voor Panama
Ontwikkeling Slingerbos
Snoeironde
Achtbaan
Ontwikkeling woonbuurt Slingerbos
Open dag Basisschool Est
Fokveedag Boerenlandfeest
Jubileum Het Hertenkamp
GELDERMALSEN • Zaterdagochtend 7 mei werden de hulpdiensten opgeroepen voor een steekincident aan de Poppenbouwing in Geldermalsen.
RHENOY • Het is alweer drie jaar geleden dat in Rhenoy de BETUWSE 11 DORPENTOCHT kon worden gereden. Maar dit jaar gaat hij echt door. De zevende editie van deze mooie, sportieve en gezellige toertocht door het westelijke deel van de Betuwe vindt plaats op zaterdag 28 mei.
Gratis juridisch inloopspreekuur
geldermalsen • In de maanden mei, juni en juli speelt Toneelgroep T-jater uit Geldermalsen een bijzondere voorstelling over een ongebruikelijk thema: de dood.
vuren • Afgelopen dinsdag (3 mei) is Vurenaar Sieb Tuiten op 83-jarige leeftijd overleden. Sieb Tuiten was een geliefd dorpsfiguur.
Vrijheidsviering in Spijk
Chinees lunchbuffet in Neerijnen
Bevrijdingsdag in kerkje Heesselt
Webinar klimaatsateliet
Tutti Frutti concert
Concerten in het Rumpts kerkje
WEST BETUWE • Op woensdagavond 18 mei organiseert natuurorganisatie IVN West-Betuwe een voorjaarsexcursie in de Heesseltsche uiterwaarden. In dit natuurgebied is altijd wat te zien. Zeker in het voorjaar.
HERWIJNEN • Zaterdag 30 april heeft muziekvereniging Wilhelmina samen met historische vereniging Den Ouden Dijk in een vol dorpshuis De Poort een Vrijheidsconcert verzorgd.
Feestavond met de BB Showband
Culemborg
Zaterdag 14 mei
Open les Inlevend Zingen in Culemborg
Schrijfavond Amnesty
Film Cyrano in de Agnietenhof in Tiel
Zaterdag 14 mei
Alzheimer Trefpunt West Betuwe
Huis van Lienden houdt markt
Betuwse band The P.U.B. 10 jaar
GVV sterkste in doelpuntenfestijn
Uitslagen
herwijnen • In Herwijnen was ZBC’97 een maatje te groot voor Herovina. Het werd 2-4 voor de gasten uit Zwijndrecht.
Rhelico gelijk tegen runner-up O.S.S.’20
Heukelum ook te sterk voor EBOH
haaften • Haaften verloor met 0-2 van NEO’25. De gasten uit Waalwijk stonden al in de rust met 0-1 voor. In de tweede helft moest Haaften komen en uit een counter scoorde NEO 0-2.
Winst voor dames De Linge/PCG
Jubilarissen bij vv Tricht
Geslaagde roeitocht
BC Lingewaal
asperen • De Asperense volleyballers hadden afgelopen weekend maar liefst twee wedstrijden op het programma staan. Vrijdagavond stond de uitwedstrijd tegen Sliedrecht op het programma.