Afbeelding
Foto: Sven Boelen

Divers programma Arto Theater; kaartverkoop gestart

Nieuws

Schoonhoven - De kaartverkoop voor het seizoen 2025/2026 van het Arto Theater in Schoonhoven is gestart, Het programma is online te bekijken en biedt een mix van cabaret, muziek, toneel, film en kindervoorstellingen.

Qua cabaret zijn er voorstellingen van onder anderen Jeannine La Rose, Kees van Amstel, Pieter Jouke en Ronald Snijder. Daarnaast staat Appellation Contrôlée op het programma, een voorstelling waarin cabaret en wijn centraal staan.

Het programma bevat ook voorstellingen waarin meerdere disciplines samenkomen. Zo spelen Debby Petter en harpiste Emma Finkers Afslag Gewist, geschreven door Youp van ‘t Hek. Voor liefhebbers van het Nederlandstalige lied is er Ik ben blij 2: Liedjes om nooit te vergeten door het Nederlied Ensemble. Onder de noemer Arto Klassiek speelt Camerata Delft het programma Love came down at Christmas. Daarnaast brengt Beatrice van der Poel Meer Brel, en speelt De Delta Swing Bigband op een winterse zondagmiddag.

Voor kinderen staan onder andere De betoverde klas, Pim en Pom, De dappere ridster en de film Flow op het programma. Voor families is er de voorstelling De kluizenaar die muziek spreekt. In de aanloop naar december zijn er ook weer optredens van de Pieten in het theater.

Elke derde donderdag van de maand draait er een film. Dit seizoen zijn onder andere Maria (over Maria Callas), En Fanfare en Emilia Perez geprogrammeerd. In februari vindt de jaarlijkse MovieNight Special plaats. Het huisgezelschap Arto Post Laboro brengt ook dit seizoen meerdere toneelvoorstellingen in verschillende genres.

Kaarten zijn te koop via www.artotheater.nl of - indien beschikbaar - aan de kassa van het theater, vanaf één uur voor aanvang van de voorstelling. Betalen kan uitsluitend met pin.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 27 minuten geleden
Knoop doorgehakt: McDonald’s krijgt definitief groen licht voor vestiging aan N210
TIjdens een speciale raadsvergadering in Lekkerkerk is donderdagavond de nieuwe wethoudersploeg geïnstalleerd. Van links naar rechts: Dick van Sluis, Jeffrey Groen, Irma Bultman, Leo Barth en Sandro Kovacic. Rechts burgemeester Hans Beenakker.
Nieuws 32 minuten geleden
Nieuwe wethouders officieel aan de slag in Krimpenerwaard
Afbeelding
Nieuws 1 uur geleden
Hooibouwdag Lekkerkerk verplaatst naar 4 juli vanwege hitte
De gemeenteraad in vergadering bijeen.
Nieuws 2 uur geleden
Vaststelling bestuursakkoord: vraagtekens bij ‘ommezwaai’ asielbeleid Leefbaar Krimpenerwaard

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 4 uur geleden
Krimpenaren gevraagd peuken op te rapen tijdens internationale actiedag
Afbeelding
Nieuws 5 uur geleden
Gratis bibliotheekpas voor Krimpense jongeren
Afbeelding
Nieuws 5 uur geleden
Kinderen overhandigen petitie voor pumptrackbaan in Krimpen aan den IJssel aan burgemeester
Afbeelding
Nieuws 7 uur geleden
Inwoner Gouderak (41) hangt fikse straf boven hoofd vanwege beschieting woning buren met luchtbuks
Afbeelding
Nieuws 20 uur geleden
Bibliotheken twee dagen dicht vanwege hitte

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen