
Brass muziek op Meester Aafjes
NieuwsMETEREN • Muziekvereniging Prinses Marijke (MPM) was te gast bij ODS Meester Aafjes in Meteren. Zij verzorgde daar het muziekproject ‘Brass Experience’. Tijdens het muziekproject maakten de leerlingen uit groep 5,6,7 en 8 kennis met de bugel, bariton en trombone.
In de eerste les werden de instrumenten gedemonstreerd door Willem en Aria Stoops, de koperdocenten van MPM. De leerlingen mochten deze instrumenten uitproberen en daarna kozen ze een instrument dat ze de volgende lessen leerden bespelen. De kinderen leerden over ademen, mooie tonen spelen en de ventielen. De leerlingen leerden een stukje spelen. De leerlingen en leerkrachten waren erg enthousiast en verrast dat in deze korte tijd al zo goed gespeeld werd op de instrumenten.
Als vervolg op dit project kunnen de kinderen zich inschrijven voor vier proeflessen op het instrument van hun keuze. Er zijn nog enkele plekken vrij. Ook kinderen uit groep 5,6,7 en 8 van andere scholen kunnen zich aanmelden voor de proeflessen. Meer informatie: www.prinsesmarijke.nl.






















