
Groep 8 in Asperen krijgt bezoek van G.I.P.S.
NieuwsASPEREN • Kinderen van groep 8 van CBS De Open Poort ervoeren afgelopen woensdag, 6 maart, wat het is om een handicap te hebben.
Vijf mensen met een handicap van het Gehandicapten Informatie Project Scholen (G.I.P.S) kwamen langs. Zij stelde zich eerst voor, waarna de kinderen ervoeren hoe het is om te leven met een handicap.
Er was een circuit met allerlei onderdelen en opdrachten, zoals: dammen zonder handen, broek aantrekken met een stijf been, rolstoel rijden en stoklopen.
Alle onderdelen werden achteraf besproken en de kinderen stelden vragen. Een van de vragen was: “Hoe kan het dat jullie toch zo vrolijk zijn?”
Deze vijf mensen straalden uit dat iemand met een handicap ook mogelijkheden heeft en denkt in mogelijkheden. Groep 8 vond het inspirerend om deze mensen in de klas te hebben. CBS De Open Poort bedankt de gasten voor deze ochtend.
Anne Ruth den Hertog






















