
Robbert opent RJ Autoschade in Buurmalsen: ‘Ik hou ervan om auto’s mooi te maken’
ZakelijkBuurmalsen – In september 2025 vestigde Robbert Jutte zijn autoschadebedrijf in Buurmalsen. “Ik hou ervan om auto’s weer mooi te maken”, vertelt Robbert. “Binnen mijn bedrijf, RJ Autoschade, doe ik dit volop.”
Robbert startte op zijn 16e met werken bij een autoschadebedrijf. Maar de passie voor het vak begon eerder. “Vroeger keek ik weleens naar tv-programma’s over het herstellen van auto’s op Discovery. Later schuurde en spoot ik veel brommertjes van jongens uit de buurt, om ze mooier te maken. Eigenlijk doe ik dit nog steeds, maar dan op een ander niveau”, lacht hij.
Twintig jaar ervaring
Robbert heeft meer dan twintig jaar in het autoschadeherstelvak bij verschillende werkgevers gewerkt. Nu heeft hij zijn eigen bedrijf: RJ Autoschade. Een BOVAG-erkend bedrijf met moderne materialen en apparatuur.
Persoonlijk contact
Bij RJ Autoschade worden particulieren en bedrijven geholpen. “Ook werken we nauw samen met verzekeraars”, vertelt hij. “Doordat het bedrijf niet zo groot is, heb ik persoonlijk contact met klanten. Ik vind het leuk om mensen blij te maken en ze weer een mooie auto terug te geven”, vertelt Robbert. “Het hebben van schade is al vervelend genoeg, ik probeer hen daarom zoveel mogelijk te ontzorgen.”
Service van RJ Autoschade
Bij RJ Autoschade staat service voorop. “Daarom bieden we onze klanten gratis vervangend vervoer en een haal- en brengservice. Benieuwd wat de schadeherstelwerkzaamheden kosten? Vraag dan geheel vrijblijvend een offerte aan. Zo maken we schadeherstel zo gemakkelijk en zorgeloos mogelijk.”
Vacatures bij RJ Autoschade
RJ Autoschade is ook op zoek naar nieuwe collega’s. “Heb jij ervaring in de autoschadebranche, of ben je misschien nog leerling en wil je het vak graag leren? Bekijk dan de openstaande vacatures op www.rjautoschade.nl.”
RJ Autoschade is te vinden aan Rijksstraatweg 9a in Buurmalsen.





















