Afbeelding

Leren bridgen in Gellicum

Algemeen

GELLICUM • In het buurthuis “De Heerlijckheyt” in Gellicum start op 25 maart een beginnerscursus bridge. De cursus is van 19:30 tot 22:00 uur. 

Bridge leren spelen
Deze cursus is voor mensen die het bridgespel niet kennen en het willen leren. Een ervaren bridgeleraar geeft les. Er wordt uitgelegd hoe het spel gaat, maar je zult ook veel zelf spelen. Aan het einde van de cursus heb je voldoende kennis en ervaring om leuk te kunnen spelen.

Bridge is niet alleen een mooi kaartspel, maar ook een sociale activiteit en een prettige manier om mensen te ontmoeten. Bridge is een denkspel, maar het is niet moeilijk. Met een paar simpele basisafspraken kun je al snel leuke spellen spelen. 

Bridge houdt de hersenen scherp en omdat je samen speelt, bestrijdt en voorkomt het eenzaamheid. En dit geeft veel gezondheidswinst. En iedereen kan het leren.

Contactgegevens
De cursus wordt gegeven door Caroline Schouten. Bij vragen kan men contact opnemen via e-mail: pienschouten@msn.com of mobiel 06-49782731. Opgeven kan bij Ben van den Berk, e-mail benvandenberk@planet.nl of 06-51369371.

Kosten: 75 euro
De cursus bestaat uit twaalf lessen en kost 50 euro exclusief een theorie- en werkboek. De kosten van deze boeken bedragen 25 euro en zijn te bestellen bij Caroline Schouten.

Het adres van buurthuis “De Heerlijckheyt” is Kerkweg 1 in Gellicum.

Elly van Kuilenburg

Elly van Kuilenburg schrijft als journalist voor Het Kontakt-West Betuwe en incidenteel ook voor de andere Betuwse titels van Het Kontakt

Laatste nieuws

Tijdens de interactieve workshop laat trainer, coach en spreker Lotte Huijing zien hoe deelnemers verschil kunnen maken.
Nieuws 1 uur geleden
Workshop in Geldermalsen leert inwoners hun duurzame invloed vergroten
West Betuwe wil de komende jaren ruim 400 woningen bouwen die geschikt zijn voor ouderen.
Nieuws 11 uur geleden
West Betuwe wil ruim 400 woningen voor ouderen realiseren
Op zaterdag 24 oktober organiseert Lions Rivierenland weer de jaarlijkse boekenmarkt in Het Stroomhuis in Neerijnen.
Nieuws 12 uur geleden
Boekenliefhebbers opgelet: boekenmarkt Lions Rivierenland in Neerijnen
Majestueus boven de Waal! Met zijn enorme vleugels is de zeearend een indrukwekkende verschijning. Laat deze machtige roofvogel zich ook zien tijdens de vogelexcursie in de Heesseltsche uiterwaarden?
Nieuws 14 uur geleden
Spektakel boven de Waal: duikt de machtige zeearend op?

Advertenties uit de krant

Stroomhuis Neerijnen
Nieuws 16 uur geleden
Muzikale middag met Never Mind en Mill’s Garden in Het Stroomhuis
Het echtpaar De Jong in Santiago.
Nieuws 17 uur geleden
Echtpaar uit Est fietst 2.400 kilometer naar Santiago
Wethouder Jos van Maanen metselde samen met een jonge toekomstige bewoner symbolisch de eerste steen.
Nieuws 19 uur geleden
Bouw Hartje Haaften feestelijk van start
Jillis van Mourik
Zakelijk 20 uur geleden
Zomer-, winter- of 4-seizoenenbanden?
Drukbezochte kerstmarkt in Geldermalsen.
Nieuws 21 uur geleden
Standhouders gezocht Winterfestijn Geldermalsen zaterdag 19 december 2026

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen