
Schaakvereniging Tiel houdt woensdag eerste schaakavond in De Schakel
NieuwsTiel - Schaakvereniging Tiel organiseert woensdag haar eerste schaakavond. Iedereen die wil schaken, of het spel wil leren kennen, is welkom in De Schakel aan de Scheeringlaan 4a in Tiel.
De eerste avond staat in het teken van de start van de interne competitie. Leden gaan met elkaar de strijd aan op het schaakbord. Bezoekers kunnen vrijblijvend een potje schaken en de sfeer proeven.
Gezellige ontmoetingsplek voor alle niveaus
De nieuwe vereniging wil een gezellige ontmoetingsplek bieden voor schakers van alle niveaus. Of iemand al jaren schaakt of net de regels kent, iedereen moet zich welkom voelen. Naast het spelen van partijen staan het plezier in het spel en het ontmoeten van andere schaakliefhebbers centraal.
Praktische informatie
De schaakavond vindt plaats op woensdag 14 oktober 2026 in De Schakel, Scheeringlaan 4a in Tiel. De inloop begint om 19:45 uur. Om 20:00 uur starten de eerste partijen.
Belangstellenden kunnen zonder verplichtingen binnenlopen. Het is een mooie gelegenheid om een potje te schaken, nieuwe mensen te ontmoeten en te ontdekken wat de vereniging te bieden heeft. Schaakvereniging Tiel hoopt op een mooie opkomst. Zowel beginnende als ervaren schakers zijn welkom.
Meer informatie over Schaakvereniging Tiel staat op schaakverenigingtiel.nl.





















