Afbeelding
Foto: aangeleverd

Dieuwertje Brecht presenteert zomerexpositie Living instruments in Buren

Nieuws

Buren – In Buren presenteert van vrijdag 24 t/m zondag 26 juli kunstenaar en concertpianiste Dieuwertje Brecht haar kleurrijke zomerexpositie Living Instruments in de voormalige synagoge van Buren.

Na haar eerdere expositie in Buren keert zij terug met een inspirerende presentatie van nieuw werk uit Living Instruments, aangevuld met enkele eerdere werken. Met Music Augmented Art ontwikkelde Brecht een eigen kunstvorm waarin schilderkunst en muziek elkaar versterken tot één zintuiglijke ervaring.

Met expressieve acrylschilderijen en hoogwaardige Fine Art Prints vertaalt Brecht ritme, harmonie en melodie naar kleur en vorm. Nieuw in deze editie is een bijzondere luisterervaring: bij een aantal werken kunnen bezoekers luisteren naar sfeervolle pianomuziek, uitgevoerd door Brecht en opgenomen in de Wisseloord Studio’s. Zo beleven bezoekers de kunst niet alleen met hun ogen, maar ook met hun oren en gevoel.

Naast nieuw werk uit de serie Living Instruments is ook een deel van haar nieuwe collectie We Are Part of Nature te zien. In deze kleurrijke werken spelen schaduwen in uiteenlopende landschappen een hoofdrol en wordt de bezoeker uitgenodigd stil te staan bij de verbondenheid tussen mens en natuur. Enkele eerdere werken completeren de expositie en laten de ontwikkeling van Brechts artistieke beeldtaal zien.

"Ik wil laten zien dat muziek niet alleen hoorbaar is, maar ook zichtbaar en voelbaar kan worden," aldus Dieuwertje Brecht.

Praktische informatie

Locatie: Synagoge Buren, Kniphoek 4, 4116 BX Buren
Data: vrijdag 24, zaterdag 25 en zondag 26 juli
Tijd: 13.00 – 17.00 uur
Toegang: Gratis


Laatste nieuws

Samen eten geeft gezelligheid, zeker tijdens lange zomermiddag- en avonden.
Nieuws 2 uur geleden
Stichting Thuisgekookt roept op: ‘Ga samen picknicken in de zomer’
Foto ter illustratie.
Nieuws 14 uur geleden
Tijdelijk cameratoezicht Westledeplein en rotonde Nieuwe Tielseweg / Teisterbantlaan in Tiel vanwege overlast
De brandweer haalde water uit de sloot om te blussen.
112 16 uur geleden
Hooirollen in brand langs Oost Kanaalweg in Zoelen
Er waren meerdere bermbranden.
112 18 uur geleden
Drie bermbranden tegelijk in Maurik: brandstichting niet uitgesloten

Advertenties uit de krant

Ondertekenaars v.l.n.r. staand: Evert van Luttikhuizen (namens organisaties voor verpleegzorg), Remco Kaijen (namens de apothekers), Ruth Ramaker (namens de huisartsen), zittend: Anne-Marie Laeven (namens organisaties voor wijkverpleging), Freek Maier (namens alle paramedici)
Nieuws 21 uur geleden
Betere zorg in de wijk door nauwere samenwerking tussen zorgorganisaties
Afbeelding
Nieuws gisteren
Dieuwertje Brecht presenteert zomerexpositie Living instruments in Buren
Afbeelding
Nieuws 23 jul, 10:57
Wie helpt mee het nieuwe MS-café in Tiel tot een succes te maken?
Tammes overhandigt het eerste boek aan burgemeester Carola Schouten.
Nieuws 23 jul, 09:07
Boeiend leesvoer over spraakmakende Rotterdamse burgervader geschreven door oud-burgemeester van Buren
Ondertekening partnerschap door Martin Hommersom namens Fruitfestival en David Apperlo, Dutch Horeca Group.
Nieuws 22 jul, 19:00
Horeca goed geregeld op Fruitfestival met partner Dutch Horeca Group

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen