
Bij blussen scooterbrand in Buren is leiding gesprongen met wateroverlast als gevolg
112Buren - In Buren werd er om 19.45 uur een scooterbrand gemeld aan de Julianalaan. Na het blussen is een leiding gesprongen waardoor een deel van de straat wateroverlast heeft.
Bij aankomst lag er midden op straat een scooter die in lichterlaaie stond. Er was geen eigenaar te bekennen en de politie is op zoek naar camerabeelden.
De brandweer was na het blussen van de scooter de brandweerauto aan het bijvullen met water uit de ondergrondse brandkraan toen ze door omwonenden werden geroepen. Er bleek op de hoek met de Marijkelaan hierdoor een waterleiding te zijn gesprongen. Al snel stond een gedeelte van de straat blank. De brandweer heeft het waterleidingbedrijf in kennis gesteld. Op de website is te lezen dat de storing tot na middernacht gaat duren.





















