
Horeca goed geregeld op Fruitfestival met partner Dutch Horeca Group
NieuwsTiel - Tijdens het Fruitfestival in de derde week van september verzorgt Dutch Horeca Group niet alleen de food- en drankvoorzieningen voor bezoekers, maar neemt het ook de catering voor de VIP-gasten en de coördinatie van de aanwezige foodtrucks voor haar rekening.
Met jarenlange ervaring binnen de evenementen- en festivalsector is Dutch Horeca Group een bekende naam in Nederland. Zo verzorgt het bedrijf al jarenlang de horeca-exploitatie op onder andere de Zwarte Cross en diverse andere grote evenementen.
Bekend terrein
Volgens David Apperlo van Dutch Horeca Group voelt de samenwerking met het Fruitfestival als een natuurlijke match.
"Het corso- en festivallandschap is voor ons bekend terrein. We zijn al jarenlang actief betrokken bij corso’s in onder meer Sint Jansklooster. Juist daarom spreekt deze samenwerking ons enorm aan. Het Fruitfestival bevindt zich in een mooie ontwikkeling van een traditioneel evenement naar een compleet festivalconcept. Wij kijken ernaar uit om daar met onze kennis en ervaring een bijdrage aan te leveren."
‘Perfecte match’
Ook vanuit de organisatie van het Fruitfestival wordt enthousiast gereageerd op de samenwerking. Jochem Schoots, die de eerste contacten legde, spreekt van ‘een perfecte match’.
"Tijdens onze zoektocht naar een professionele horecapartner kwamen we uit bij Dutch Horeca Group. Al snel bleek dat zij niet alleen veel ervaring hebben met grootschalige evenementen, maar ook de cultuur en dynamiek van corso-evenementen begrijpen. Daarnaast vinden we het belangrijk om samen te werken met een organisatie die de waarde van vrijwilligers kent en daar actief mee werkt. Dat maakt deze samenwerking voor ons extra waardevol."





















