Afbeelding

Eerste Trichts Wijnfestijn meteen raak: editie 2027 al aangekondigd

Nieuws

Tricht - Meer dan tachtig wijnliefhebbers kwamen zaterdagavond naar Tricht voor de eerste editie van het Trichts Wijnfestijn. Het evenement was een succes en de organisatie kondigt alvast een tweede editie aan voor 2027.

Aan lange tafels proefden bezoekers wijnen van wijnhuis Nicolis uit de Italiaanse Valpolicella, Crovino en Uw Chef. Bij elk glas was er uitleg over druiven, wijngebieden en smaken. Vanuit een foodtruck werden kleine gerechten geserveerd en bij de charcuteriebar stelden bezoekers hun eigen plateau samen. Muziek en de informele opstelling aan lange tafels zorgden voor de ontspannen sfeer die de organisatie voor ogen had.

Prettige sfeer wijnfestijn Tricht
Prettige sfeer wijnfestijn Tricht (Foto: Aangeleverd)

Spannend maar geslaagd

Voor organisator Nefkens van Uw Chef was de avond ook een test: bestaat er in Tricht überhaupt belangstelling voor dit soort evenementen?

“Het was natuurlijk spannend om iets voor de eerste keer te organiseren. Maar als je vervolgens meer dan 80 wijnliefhebbers bij elkaar ziet zitten en merkt hoe ontspannen en gezellig de sfeer is, dan weet je dat het concept werkt”, zegt Nefkens. “Dit smaakt absoluut naar meer.”

Bezoekers mogen meedenken

De organisatie wil de tweede editie niet zomaar kopiëren van de eerste. Via een enquête kunnen bezoekers aangegeven wat zij goed vonden, wat beter kan en welke activiteiten zij in de toekomst graag in Tricht zouden zien. Ook wordt onderzocht of er rond het evenement een breder programma te ontwikkelen valt.

“Wij kunnen zelf van alles bedenken, maar uiteindelijk organiseren we het voor de mensen die er graag bij willen zijn”, zegt Nefkens. “Daarom willen we eerst goed luisteren. Als veel mensen hetzelfde idee hebben, is dat voor ons een serieus signaal om ermee aan de slag te gaan.”

De resultaten van de enquête worden later gedeeld. Bezoekers die meerdere tickets hebben besteld, worden gevraagd de enquête door te sturen, zodat ook de mening van de andere aanwezigen wordt meegenomen.

Tickets voor 2027

Op de agenda voor de volgende editie verschijnt binnenkort alle informatie over 2027. Bezoekers kunnen daar ook een fotoboek van de eerste editie bekijken en direct tickets voor het Wijnfestijn 2027 bestellen. Meer informatie is te vinden op www.uwchefcatering.nl.

Laatste nieuws

De opbrengst van de jaarmarkt gaat naar het onderhoudsfonds van de kerk.
Nieuws 32 minuten geleden
Jaarmarkt Deil brengt 12.000 euro op voor kerk
Afbeelding
Nieuws 1 uur geleden
Eerste Trichts Wijnfestijn meteen raak: editie 2027 al aangekondigd
Deel van bestuur (Willy van Oort ontbreekt). Rechtsonder de avond met Van Rossem.
Nieuws 1 uur geleden
Schrijver Wim Daniëls opent nieuw seizoen van Studiekring Haaften
Foto ter illustratie.
Nieuws 2 uur geleden
Inwoners kunnen looproutes beoordelen met nationale monitor

Advertenties uit de krant

A2 bij Beesd deels gehinderd na ongeval met drie voertuigen.
112 20 uur geleden
Drie voertuigen betrokken bij ongeval op A2 bij Beesd
Een Land Rover is achterop een bestelbus gebotst.
112 gisteren
Land Rover botst hard op bestelbus op A15 bij Geldermalsen
Afbeelding
Nieuws 6 sep, 08:06
Bierfestival in Culemborg vol Betuwse brouwers
Aanrijding op de A2 ter hoogte van Beesd.
112 5 sep, 13:35
Kop-staartbotsing op de A2 ter hoogte van Beesd
Autobrand aan de D.J. Van Wijk straat in Geldermalsen.
met video 5 sep, 09:31
Geparkeerde auto volledig uitgebrand in Geldermalsen

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen