Burgemeester Servaas Stoop overhandigt de oorkonde, behorend bij het Predicaat Hofleverancier, aan directeur Erik Werner. Naast hem zijn familieleden.
Burgemeester Servaas Stoop overhandigt de oorkonde, behorend bij het Predicaat Hofleverancier, aan directeur Erik Werner. Naast hem zijn familieleden. Foto: Frank Pietersen

125-jarig familiebedrijf in metaalbewerking ontvangt predicaat hofleverancier

Nieuws

Geldermalsen - Fa. J.H.C. Werner & Zn. BV uit Geldermalsen ontving op vrijdag 3 oktober het Predicaat Hofleverancier. Burgemeester Servaas Stoop reikte deze onderscheiding uit ter gelegenheid van het 125-jarig jubileum van het familiebedrijf.

Sinds 1900 is de firma Werner & Zn. actief in de metaalbewerking en tank- en apparatenbouw.

Begonnen als dorpssmederij

Fa. J.H.C. Werner & Zn. BV werd opgericht door Jan Hendrik Cornelis Werner in Deil. Begonnen als dorpssmederij is de firma inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevende speler in de metaalbewerking. Onder leiding van vier generaties heeft het bedrijf zich steeds aangepast aan technologische ontwikkelingen en veranderende markten. Sinds 1987 is het bedrijf gevestigd op industrieterrein Hoge Weide in Geldermalsen.

Burgemeester Servaas Stoop: “De toekenning van het Predicaat Hofleverancier is een uitzonderlijke bekroning op het ondernemerschap. Als gemeente zijn we trots op deze Koninklijke onderscheiding voor Fa. J.H.C. Werner & Zn BV. Het Predicaat Hofleverancier zegt veel over de duurzame bedrijfsvoering, de sterke regionale positie en de inzet van vier generaties Werner. Ik wens het bedrijf nog heel veel succesvolle ondernemersjaren!”

“Het is een enorme eer om als klein familiebedrijf de erkenning te krijgen voor 125 jaar vakmanschap en hard werken”, aldus directeur Erik Werner.

Maatschappelijk betrokken

Naast vakmanschap en innovatie staat maatschappelijke betrokkenheid centraal bij Fa. J.H.C. Werner & Zn BV. Het bedrijf ondersteunt lokale initiatieven, zoals de molen ‘De Vlinder’ in Deil en diverse corsoverenigingen. Ook zijn er kunstwerken, gemaakt door het bedrijf, op prominente plekken in de gemeente te bewonderen.

Met het Predicaat Hofleverancier mag het bedrijf voortaan het Koninklijk Wapen voeren, inclusief de toevoeging ‘Bij Koninklijke Beschikking Hofleverancier’.

Anne Ruth den Hertog

Laatste nieuws

LingeFilm Geldermalsen draait Nolans meest besproken film van 2026: Odyssey.
Nieuws 2 uur geleden
LingeFilm speelt Nolans Odyssey en drie andere films
Het voedselbos ligt in Natura 2000-gebied De Geeren
Nieuws 5 uur geleden
Voedselbos De Geeren in Acquoy opent deuren voor publiek
De kinderen uit Asperen genoten van allerlei activiteiten.
Nieuws 29 aug, 19:40
Asperse Speelweek met 220 inschrijvingen succesvol afgesloten
Ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de Spelweek gingen alle kinderen op de foto.
Nieuws 29 aug, 15:20
Al een halve eeuw feest en verbinding tijdens Spelweek Deil

Advertenties uit de krant

De molen wordt langzaam omhoog gebracht.
Nieuws 28 aug, 16:40
Met twaalf vijzels en twee dagen werk is de molen van Waardenburg 80 centimeter gegroeid
Rivierenland Radio zendt vrijdag 28 augustus vanaf 18:00 uur de allereerste Summer Night Top 100 uit
Nieuws 28 aug, 15:07
Primeur rivierenland Radio: Summer Night Top 100
Aan boord van de zeldzame Waalschokker Neeltje Jantje: tocht door Tiel sluit najaar af
Nieuws 28 aug, 13:01
Combitocht Tiel: wandelen door de stad, varen op de Waal
Kinderen leren onder andere dat je een vis met natte handen moet vasthouden, zodat de slijmlaag niet beschadigt.
Nieuws 28 aug, 11:02
Groep 7 en 8 van De Wegwijzer gaan vissen in Heukelum
De A2 tussen Culemborg en Geldermalsen krijgt een grote onderhoudsbeurt.
Nieuws 28 aug, 09:04
A2 zes weken gedeeltelijk dicht

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen