Burgemeester Servaas Stoop overhandigt de oorkonde, behorend bij het Predicaat Hofleverancier, aan directeur Erik Werner. Naast hem zijn familieleden.
Burgemeester Servaas Stoop overhandigt de oorkonde, behorend bij het Predicaat Hofleverancier, aan directeur Erik Werner. Naast hem zijn familieleden. Foto: Frank Pietersen

125-jarig familiebedrijf in metaalbewerking ontvangt predicaat hofleverancier

Nieuws

Geldermalsen - Fa. J.H.C. Werner & Zn. BV uit Geldermalsen ontving op vrijdag 3 oktober het Predicaat Hofleverancier. Burgemeester Servaas Stoop reikte deze onderscheiding uit ter gelegenheid van het 125-jarig jubileum van het familiebedrijf.

Sinds 1900 is de firma Werner & Zn. actief in de metaalbewerking en tank- en apparatenbouw.

Begonnen als dorpssmederij

Fa. J.H.C. Werner & Zn. BV werd opgericht door Jan Hendrik Cornelis Werner in Deil. Begonnen als dorpssmederij is de firma inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevende speler in de metaalbewerking. Onder leiding van vier generaties heeft het bedrijf zich steeds aangepast aan technologische ontwikkelingen en veranderende markten. Sinds 1987 is het bedrijf gevestigd op industrieterrein Hoge Weide in Geldermalsen.

Burgemeester Servaas Stoop: “De toekenning van het Predicaat Hofleverancier is een uitzonderlijke bekroning op het ondernemerschap. Als gemeente zijn we trots op deze Koninklijke onderscheiding voor Fa. J.H.C. Werner & Zn BV. Het Predicaat Hofleverancier zegt veel over de duurzame bedrijfsvoering, de sterke regionale positie en de inzet van vier generaties Werner. Ik wens het bedrijf nog heel veel succesvolle ondernemersjaren!”

“Het is een enorme eer om als klein familiebedrijf de erkenning te krijgen voor 125 jaar vakmanschap en hard werken”, aldus directeur Erik Werner.

Maatschappelijk betrokken

Naast vakmanschap en innovatie staat maatschappelijke betrokkenheid centraal bij Fa. J.H.C. Werner & Zn BV. Het bedrijf ondersteunt lokale initiatieven, zoals de molen ‘De Vlinder’ in Deil en diverse corsoverenigingen. Ook zijn er kunstwerken, gemaakt door het bedrijf, op prominente plekken in de gemeente te bewonderen.

Met het Predicaat Hofleverancier mag het bedrijf voortaan het Koninklijk Wapen voeren, inclusief de toevoeging ‘Bij Koninklijke Beschikking Hofleverancier’.

Anne Ruth den Hertog

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Appels worden bij Fruitmasters gesorteerd.
Zakelijk 3 uur geleden
Smart Fruit Hub van FruitMasters genomineerd voor internationale duurzaamheidsprijs
De beachvolleybalvelden zijn inmiddels neergezet.
Sport 4 uur geleden
Beachvolleybal training in Geldermalsen: voor jeugd en senioren
Veel toeschouwers kwamen op de feestelijkheden af.
Nieuws 7 uur geleden
Examenleerlingen van de Lingeborgh Geldermalsen vieren feestelijk gala in De Beurs
Een kijkje nemen in de tuin.
Nieuws 9 uur geleden
Struinen door andermans tuinen: Betuwse Tuinenroute

Advertenties uit de krant

Een andere plek waar natuur/eendenkooi grond gebruikt wordt voor wilgentenen.
Nieuws 11 uur geleden
Wilgentenen verbouwen op natuurgrond Hellouw: vervuilde grond, herplantplicht en complexe vergunning
Voorlezen op Slot Loevestein uit ‘Het geroofde schilderij’.
Nieuws 14 uur geleden
Sunny Twins van Vurense schrijfster maakt kans op jeugdboekenprijs
Foto ter illustratie.
Nieuws 28 mei, 17:07
Interkerkelijk koor Rejoice brengt leven van Jezus ten gehore in Haaften
Spelers genoten van het spel en het weer.
Sport 28 mei, 12:28
Team Hoepla wint zomers beachvolleybal toernooi in Geldermalsen
Een persoon wordt door het ambulancepersoneel nagekeken.
112 28 mei, 10:43
Eenzijdig ongeluk met crossbrommer in Rumpt

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen

Foto/video