
Van The Partysquad tot Marco Kraats: dit is de feestweek van JS Medua
NieuwsMETEREN • Het is inmiddels een begrip geworden. De feestweek van Meteren bij Jeugdsoos Medua. De feestweek wordt dit jaar van 21 december tot en met 4 januari gehouden.
“Het is uiteindelijk een vol programma geworden en in plaats van één week, is de feestweek over drie weken verdeelt”, legt Martijn Blom, één van de bestuurders van JS Medua uit.
Zaterdag 30 november was er al een voorproefje van de feestweek: Freddy Moreira trad op en zorgde voor één groot feest. “Het was zeker een geslaagde avond”, laat Blom weten.
Volle line-up
Dit jaar zijn er zeven feestavonden. “We hebben nog nooit zoveel artiesten in de line-up gehad”, vertelt Blom. Op 21 december wordt de feestweek afgetrapt door The Partysquad bekend van onder andere het nummer ‘Rampeneren’. “We hadden The Partysquad al vroeg van tevoren benaderd. Daar hadden we geluk mee want zij waren net hun clubtour aan het voorbereiden. Wij zijn in die planning meegenomen”, legt Blom tevreden uit.
Verder is er een karaoke avond, een bierpong toernooi en verschillende feestavonden met artiesten zoals: Tony Junior, Afro Bros, Marco Kraats en Zany.
Soospong toernooi
“Voor bijna alle evenementen zijn nog kaartjes te koop. Alleen meedoen aan het soospong (bierpong) toernooi is niet meer mogelijk. Binnen een half uur waren alle plekken voor het toernooi verkocht. In totaal doen er 32 teams, dus 64 mensen, mee. Wel is er nog genoeg ruimte in de soos om de ‘atleten’ aan te komen moedigen.”
De feestweek wordt al jaren bij JS Medua gehouden. “Ik denk dat het inmiddels de zevende of achtste keer is dat er rond kerst en oud en nieuw een feestweek is”, legt Jurre Grandia, een andere bestuurder van JS Medua uit. “Vroeger organiseerden het bestuur al een feestweek rond de kerstdagen, sinds wij het bestuur van de jeugdsoos hebben overgenomen, hebben we ook deze traditie overgenomen.”
Nieuwjaarsborrel
De afsluiting van de feestweek is op 4 januari. Dan wordt er een nieuwjaarsborrel georganiseerd. Deze borrel is alleen voor leden van JS Medua. “We nodigen iedereen uit om lid te worden. Lidmaatschap kost twintig euro per jaar. Als lid krijg je korting op feestjes en zijn er exclusieve avonden, zoals de nieuwjaarsborrel dus,” vertelt Blom.
Tickets voor de feestweek zijn hier te krijgen. Lid worden van JS Medua kan via deze website.
Anne Ruth den Hertog






















