
Gezellige warme clubkampioenschappen DOS Vianen
Sport 66 keer gelezenVianen – Tijdens de jaarlijkse clubkampioenschappen van Gymnastiekvereniging DOS Vianen waren afgelopen Pinksterzaterdag veel toeschouwers aanwezig om de verrichtingen van maar liefst 64 turnsters uit de selectiegroepen te bekijken.
Tijdens deze onderlinge wedstrijd staat bij de turnsters gezelligheid centraal en is er alle gelegenheid om nieuwe elementen uit te proberen. Het was met de tropische temperaturen erg warm in de gymzaal aan ´t Zwanengat maar ondanks dat heerste er een prima sfeer en het publiek genoot van de turnelementen uit verschillende niveaus.
A-selectie
De A-selectie onder leiding van Miranda Deurhof was opgesplitst in negen categorieën. De 30 turnsters kwamen uit in hun eigen niveau en lieten het publiek zien waar bijna dagelijks voor wordt getraind. Onder de jongste turnsters pakten Nena Geutjes en Nouara El Faresse (pré-instap) het goud. Verder wisten Bo Elise Bunders, Lizzy van Woudenberg, Talitha Nzeyimana, Benthe Verberne, Kajsa Cannemeijer, Karolina Herrlitz en Sanne Oost ook beslag te leggen op de eerste plaatsen in hun eigen categorie.
Middag
Na de lunch gingen in de middag 34 turnsters van de B-selectie onder leiding van hun trainster Sanne Oost enthousiast van start. Voor vele jonge meisjes hun allereerste clubkampioenschap, de spanning was dan ook op de gezichten af te lezen maar ook zij lieten het publiek genieten van alle oefeningen. Na afloop was er een gouden medaille voor Lisa van Ee, Ivey Widemann, Livvy Schouten, Jada van Ommeren, Fenna Coenraad, Saar Remkes, Fien Boere, Charlotte van Leeuwen, Chelsey van den Broek en Valerie Arnold in hun eigen niveau en natuurlijk kreeg iedereen een wedstrijddiploma en medaille uitgereikt.
Het wedstrijdseizoen is met deze clubkampioenschappen officieel afgesloten. Op zaterdag 27 juni a.s. komen Danique Meijdam en Kajsa Cannemeijer namens DOS Vianen nog in actie in Sportpaleis Ahoy tijdens de Ahoy-Cup.




















