
Timmerdorp Vianen: wethouder bezoekt jonge bouwers van de Monnikenhof
Nieuws FotoseriesVianen - Timmerdorp Vianen stond afgelopen week weer volledig in het teken van hamers, spijkers, pallets, verf en vooral veel fantasie. Wethouder Kees Bel nam een kijkje bij het timmerdorp, georganiseerd door BOM (Bewoners Organisatie Monnikenhof).
Tussen de kleurrijke hutten ging Bel in gesprek met de kinderen, die enthousiast lieten zien wat ze hadden gebouwd. Bij Timmerdorp draait het om zelf bouwen, schilderen, samenwerken en vooral plezier maken.
Het bezoek past goed bij zijn portefeuille. Binnen de gemeente Vijfheerenlanden is Bel onder meer verantwoordelijk voor Jeugd en Kernenbeleid & Gemeenschapskracht. Daarnaast is hij kernwethouder van Vianen.
Bij elkaar brengen
Timmerdorp is een van de activiteiten waarmee BOM bewoners bij elkaar brengt. Vrijwilligers zorgen voor materialen, begeleiding en organisatie, terwijl de kinderen alle ruimte krijgen om hun eigen ideeën uit te voeren.
Bel nam uitgebreid de tijd om rond te kijken en met de jonge bouwers te praten. En hoewel er officieel een wethouder op bezoek was, was al snel duidelijk wie er in Timmerdorp eigenlijk de baas waren.
De grote winnaars
Hoewel de Vakantie Doe Dagen niet draaien om de winst, was er wel één groep huttenbouwers die er met de wisselbeker vandoor gingen: de meidenclub genaamd de Beestenbende.




















