
Diamanten huwelijk voor echtpaar Streefkerk uit Ameide
NieuwsAmeide - De heer en mevrouw Streefkerk uit Ameide vierden zondag 21 juni hun 60-jarig huwelijk. Ter gelegenheid van dit jubileum bracht burgemeester Sjors Fröhlich maandag een bezoek aan het echtpaar om hen te feliciteren.
Tijdens het bezoek stond niet alleen het jubileum centraal, maar ook de vele herinneringen die het echtpaar samen heeft opgebouwd. Ondanks gezondheidszorgen blijft mevrouw Streefkerk actief. Volgens de burgemeester trekt zij er regelmatig met haar scootmobiel op uit om de omgeving te verkennen.
Ook was er ruimte voor een luchtige noot. Mevrouw had graag huisdieren gehad, maar daar voelde haar man weinig voor. “Je aait mij maar en dan zeg ik wel ‘miauw’” is volgens het echtpaar al jaren zijn vaste reactie.
Op bezoek in Ameide bij meneer en mevrouw Streefkerk. Ze waren 60 jaar getrouwd.
— Sjors Fröhlich (@SjorsFrohlich) June 22, 2026
Qua gezondheid zijn er best zorgen, maar mevrouw laat zich niet uit het veld slaan. In haar scootmobiel toert ze de hele omgeving rond.
Ze had graag huisdieren gehad, maar daar moest meneer niks… pic.twitter.com/oGODNMPxHg




















