
Succesvolle terugkeer van de Oldtimerdag in Vianen
Nieuws FotoseriesVianen - In 2024 leek de Oldtimerdag in Vianen te verdwijnen, maar zaterdag stond toch echt ‘gewoon’ de 36ste editie op het programma.
Ruim 300 historische voertuigen verzamelden zich in het centrum van Vianen. Hier konden bezoekers de auto’s aanschouwen, alvorens deze tussen 11:00 uur en 11:30 uur op weg gingen. De route bracht deelnemers langs Everdingen, Culemborg, Beesd, Gellicum, Asperen, Heukelum, Spijk, Arkel, Nieuwland, Schoonrewoerd, Hei- en Boeicop en Hagestein, om uiteindelijk weer terug te keren in Vianen.
Ook burgemeester Sjors Fröhlich was aanwezig in Vianen. Op X meldt hij: ‘Hij is weer terug: de Oldtimerdag in Vianen. Honderden prachtige klassiekers op de Voorstraat. Een feestje, zeker op m’n verjaardag. Helemaal toen ik met voorzitter Roland Zuurveld de rit mocht openen. Dank aan en waardering voor de organisatie die dit geweldig voor elkaar hebben gebokst!’
Hij is weer terug: de Oldtimerdag in Vianen.
— Sjors Fröhlich (@SjorsFrohlich) June 20, 2026
Honderden prachtige klassiekers op de Voorstraat.
Een feestje, zeker op m’n verjaardag. Helemaal toen ik met voorzitter Roland Zuurveld de rit mocht openen.
Dank aan en waardering voor de organisatie die dit geweldig voor elkaar… pic.twitter.com/mVdTa6lrwf









































































