
Vlindertuin aangelegd op Plein in Zoelmond
NieuwsZoelmond - Vrijwilligers en omwonenden hebben op het Plein in Zoelmond een vlindertuin aangelegd. Stichting Bloemrijk Beusichem Zoelmond heeft het stukje gemeentegrond geadopteerd en houdt de tuin samen met de vrijwilligers bij.
Ruim tien vrijwilligers en omwonenden legden de tuin samen aan. Het stuk grond is eigendom van de gemeente. De stichting heeft het geadopteerd en dezelfde groep vrijwilligers onderhoudt het nu ook. In de tuin staan inheemse planten. Kwekerij Kleikracht uit Culemborg leverde ze.
Met de vlindertuin komt er extra natuur bij op het voedsellint van Varik naar Rijswijk. Diverse partijen sponsorden het project: Gonzend Rivierenland, Buren Bruist, het Postcode Loterij Buurtfonds, Burendag (Oranje Fonds) en Gebr. de Ronde.





















