
Bijeenkomst voor statushouders in ‘t Klokhuis Maurik
NieuwsMaurik - Statushouders uit de gemeente Buren kunnen op dinsdag 22 september terecht in ‘t Klokhuis in Maurik voor een informatie- en ontmoetingsavond. Iedereen die nieuw is in Nederland of hier al een paar jaar woont, is welkom.
Welzijn Rivierstroom organiseert de avond zodat statushouders elkaar kunnen ontmoeten, ervaringen kunnen uitwisselen en vragen kunnen stellen over onderwerpen die belangrijk zijn in het dagelijks leven. Tijdens de bijeenkomst komen onder meer de hulppunten van Welzijn Rivierstroom aan bod, evenals de taaltafels, werk en inkomen en belangrijke post van dienst toeslagen en de gemeente Buren.
Praktische tips uitwisselen
Bezoekers kunnen elkaar ook helpen met praktische tips en vragen. De bijeenkomst is bedoeld voor mensen die iets willen leren van anderen, hun eigen ervaringen willen delen of nieuwe mensen willen ontmoeten. Of iemand nu kort of al langer in Nederland woont, maakt niet uit.
Koffie vanaf 18:30 uur
De avond in ‘t Klokhuis aan het Sterappelhof 7 in Maurik start om 19:00 uur en duurt tot 21:30 uur. Wie eerder wil binnenlopen, is welkom vanaf 18:30 uur. Dan staat de koffie al klaar.





















