Lisanne van Hattem houdt dit jaar weer het Betuwse Mamafestival op zaterdag 18 april.
Lisanne van Hattem houdt dit jaar weer het Betuwse Mamafestival op zaterdag 18 april. Eigen foto.

Het is weer tijd voor het Mamafestival in Eck en Wiel

Nieuws

Eck en Wiel - Pony rijden, schminken, workshops, poffertjes eten en shoppen. Tijdens het Mamafestival op zaterdag 18 april van 10:00 tot 16:00 uur kan het allemaal. Landgoed Heerlijkheid Eck en Wiel wordt die dag omgetoverd tot een gezellig festival waar iedereen welkom is.

Voor de derde keer op rij houdt Lisanne van Hattem het Mamafestival en dit jaar wordt het groter en leuker dan ooit. “Er is een spectaculaire paardenstuntshow en kinderen kunnen hun eigen toverstaf maken en bloempotje verven. Daarnaast kun je jezelf laten schminken, is er een springkussen en staat er een gratis photobooth! Ook is er volop gelegenheid om te shoppen bij de meer dan zeventig stands.”

Lisanne is trots dat ze dit evenement ook dit jaar weer kan organiseren in samenwerking met Kansrijke Start gemeente Buren. “Hoe fijn is het dat je één keer in het jaar gratis een dagje uit hebt in de Betuwe voor gezinnen waar kinderen kunnen spelen en ouders kunnen genieten.”

Van alles wat

Het festival verbindt niet alleen gezinnen maar ook lokale ondernemers. Van creatieve workshops tot tweedehands speelgoed, beauty clinics en Betuws bier. “Er zijn nieuwe ondernemers maar ook vertrouwde gezichten zoals Zinder Educatie en Van Jean. Het concept blijft hetzelfde: vooral interactieve activiteiten, ontmoeten en plezier voor iedereen.”
Daarnaast kun je ook van alles eten en drinken op het festival. “Bij de Heerlijkheid kun je eten en drinken op het terras, daarnaast staat er ook een overheerlijke Mamafestival poffertjeskraam.”

Dochters helpen mee

Komende zaterdag opent burgemeester Hans-Martijn Ostendorp het festival door het lint door te knippen. “Daarna zijn er voor de eerste vijftig bezoekers goedgevulde goodiebags met leuke goodies van de deelnemende standhouders. Het bijzondere is dat mijn dochters de eerste goodiebags gaan uitdelen. Zij waren immers de inspiratie om ooit het Betuwse Mamacafé te starten en nu is er opnieuw een Mamafestival.”

1100 Bezoekers

De afgelopen maanden is Lisanne druk bezig geweest met hulp van familie, vrienden en Loes, de eigenaresse van de Heerlijkheid. “Ik hoop dat we het bezoekersaantal van vorig jaar, dat stond op 1100, kunnen overtreffen. Maar het allerbelangrijkste vind ik dat iedereen een leuke dag heeft, je andere gezinnen leert kennen en met een goed gevoel weer naar huis gaat.”

Meer informatie op
www.hetbetuwsemamafestival.nl.

Fleur van Eeuwijk

Laatste nieuws

De eerste editie van Besteck & Meal was geslaagd.
Nieuws 1 uur geleden
Besteck & Meal in Eck en Wiel: dorpsgenoten schuiven aan voor drie gangen op drie adressen
Op zaterdag 10 oktober is de Ambachtelijke Herfstmarkt in de dorpskern van Eck en Wiel.
Nieuws 3 uur geleden
Ambachtelijke Herfstmarkt trekt zaterdag door dorpskern Eck en Wiel
De vlindertuin op het Plein in Zoelmond.
Nieuws 4 uur geleden
Vlindertuin aangelegd op Plein in Zoelmond
Afbeelding
Nieuws 12 uur geleden
Storm veroorzaakt schade aan woningen en bomen in Ingen

Advertenties uit de krant

Wethouder Sander van Alfen.
Nieuws 22 uur geleden
Koninklijke onderscheiding voor wethouder Van Alfen
Van links naar rechts: Hanneke van Andel (jurylid & winnaar 2025), Klaas van Kruistum (presentator) en Gert de Graaff (Vlindertuin Tiel).
Nieuws 23 uur geleden
Vlindertuin Tiel wint ASN Gouden Eekhoorn Award en 2.500 euro
Hellas viert honderdjarig bestaan met bal.
Sport gisteren
Hellas trapt jubileumjaar af
‘De rad draaiers’ van de herfstmarkt Oranjehof.
Nieuws 9 okt, 11:02
Circus komt naar ouderen in Oranjehof dankzij herfstmarkt
Schoolmeubilair dat wordt vervoerd met boten.
Nieuws 9 okt, 08:03
Container vol schoolmeubilair vertrekt vanuit Tiel naar Surinaams binnenlanddorp Semoisie

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen