Bouwfeestje Daverhof DeRealisatie
Bouwfeestje Daverhof DeRealisatie Foto: Feenstra Fotografie

Feestelijke start bouw Daverhof Kerk-Avezaath

Nieuws

KERK-AVEZAATH • Pieter Neven (wethouder van de gemeente Buren) en Ed de Moor van De Realisatie Projectontwikkeling hebben alle toekomstige bewoners van Daverhof in Kerk-Avezaath een warm welkom gegeven tijdens een feestelijk moment.

Afgelopen woensdag gaven Neven en De Moor samen het officiële startsein voor de bouw van project Daverhof, die feestelijk werd ingeluid met een levensgrote champagnefles.

Straatnaam bekend

Neven en De Moor maakten ook de straatnaam bekend. Naast dit officiële moment kregen de toekomstige bewoners de gelegenheid om elkaar te leren kennen tijdens een gezellige borrel met heerlijke hapjes.

Pieter Neven: “Ik ben blij dat de bouw van start is gegaan. Project Daverhof is een mooi woningbouwplan wat zich kenmerkt door zijn kleinschaligheid en traditionele uitstraling. Het past bij de bestaande woningen en gebouwen in de omgeving. Het is mooi om te zien hoe de ontwikkelaar de rijke geschiedenis van het dorp heeft verweven in het plan.”

Kerk-Avezaath twintig duurzame woningen rijker

Het project Daverhof is opgedeeld in verschillende blokken met eengezinswoningen, twee-onder-één-kapwoningen, drie-onder-één-kapwoningen en levensloopbestendige woningen. De Realisatie Projectontwikkeling hecht veel waarde aan duurzame woningen en een prettige leefomgeving voor mens én dier. Daarom zijn er maatregelen genomen om de woningen en de omgeving zo duurzaam mogelijk te maken.

Vogels, insecten, groen en waterbehoud

Ed de Moor: “De Realisatie bouwt unieke projecten op bijzondere locaties. In dit project zijn verschillende maatregelen genomen ter ondersteuning van vogels, insecten, groen en waterbehoud. Zo zijn er bijenstenen en nestkasten voor vleermuizen, huismussen en gierzwaluwen in de gevels geïntegreerd.”

“De toevoeging van veel groen heeft de ecologische structuur van het gebied versterkt. Bovendien draagt een groene leefomgeving bij aan een hogere kwaliteit van leven voor de bewoners. De woningen zijn voorzien van zonnepanelen en warmtepompen en kunnen zichzelf voorzien van groene energie.”

Christine Kieviet

Redactiecoördinator van Het Kontakt-West Betuwe, Het Kontakt-Tiel en Het Kontakt-Culemborgse Courant

Bouwfeestje Daverhof DeRealisatie.

Laatste nieuws

Waarnemend burgemeester van Tiel José van Egmond.
Nieuws 6 uur geleden
Tijdelijke wethouders voor Tiel op komst
De koe wordt uit de sloot gehaald.
112 7 uur geleden
Koe gered uit sloot aan Achtmorgenstraat in Buren
Jan Beijer.
column Jan Beijer 9 uur geleden
Keintjes
Het Tiels Mannenkoor geeft donderdag 24 september een concert in de Sint Lambertuskerk in Kerk-Avezaath.
Nieuws 10 uur geleden
Tiels Mannenkoor zingt in Sint Lambertuskerk Kerk-Avezaath

Advertenties uit de krant

Judy Baauw opent de pumptrack op sportpark De Verbinding.
Nieuws 11 uur geleden
Supersnelle opening De Verbinding
De expositie van Henny Ferweda is van 23 tot en met 27 september.
Nieuws 12 uur geleden
Henny Ferwerda toont zee, horizon én blinde huisjes in Synagoge Buren
Logo van de gemeente Buren.
Nieuws 14 uur geleden
Kijk binnen in het nieuwe gemeentehuis van Maurik
Foto ter illustratie.
Nieuws 16 uur geleden
Sportvereniging Keep Fit zoekt nieuwe leden voor badminton
Meld verdachte situaties als je deze ziet.
Nieuws 21 sep, 16:03
Burgemeester Tiel legt dwangsom op na cocaïnehandel op straat

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen