Afbeelding
Foto: aangeleverd
advertorial

Bedrijfsruimten Van Markenpark Lekkerkerk bijna verkocht

Zakelijk

Lekkerkerk - De verkoop van bedrijfsruimten op het Van Markenpark in Lekkerkerk is in volle gang. Lokale ondernemers en ambitieuze starters die op zoek zijn naar een moderne, duurzame locatie kunnen nog een unit bemachtigen.

Het Van Markenpark verrijst achter de Lekdijk op het voormalige bedrijfsterrein Prins Transport, aan de rand van Lekkerkerk. Hier komen representatieve, hoogwaardige bedrijfsruimten op een prachtige plek voor plaatselijk gewortelde ondernemingen.

Animo is groot

In juni is de verkoop gestart en de animo voor deze locatie blijkt groot. Op dit moment zijn nog maar enkele units beschikbaar.

Het Van Markenpark is een van de weinige nieuwe ontwikkelingen in de Krimpenerwaard. Dit mooie bedrijventerrein is echt een aanwinst voor de Storkstraat en Van Markenstraat.

Sujo Groep uit Capelle aan den IJssel verzorgt de projectontwikkeling, Nijhoff Architecten uit Wierden het ontwerp en makelaar Maurits Verhoeff van Van Herk Bedrijfsmakelaars uit Krimpen aan den IJssel de verkoop.

Vier in grootte variërende bedrijfsgebouwen bieden op het Van Markenpark plaats aan 25 bedrijfsunits van verschillende afmetingen, die uitermate geschikt zijn voor ambachtelijke productie en kleinschalige zakelijke activiteiten. De bedrijfsunits zijn beschikbaar vanaf 107 tot en met 257 m2.

Naar verwachting gaan de bouwwerkzaamheden eind dit jaar van start en zal het project voor de bouwvak in 2027 opgeleverd worden.

Voor meer informatie: www.vanmarkenpark.nl | E: bedrijven@vanherk.nl | T: 0180 - 530 000

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
advertorial 48 minuten geleden
Bedrijfsruimten Van Markenpark Lekkerkerk bijna verkocht
Afbeelding
Nieuws 1 uur geleden
Bewoners Concours en Olympiade dienen petitie in tegen verloedering en buurtoverlast
• Eerdere startersgroep op de atletiekbaan van Avantri.
Sport 1 uur geleden
Avantri start richting Oliebollenloop weer met beginners-hardloopgroep
Op- en afrit van de Algerabrug aan de zijde van Krimpen aan den IJssel. Op de voorgrond één van de voegovergangen.
Nieuws 2 uur geleden
‘Kedoenk, kedoenk’: zorgen over geluid bij Algerabrug na nieuw asfalt

Advertenties uit de krant

Vertrek uit Lekkerkerk.
Nieuws 3 uur geleden
Bewoners De Breeje Hendrick verhuisd naar tijdelijke locatie in Gouda
Afbeelding
Nieuws 4 uur geleden
Broers van Arkel brengen ‘Zeg maar u’ naar Arto Theater in Schoonhoven
Afbeelding
Nieuws 6 uur geleden
Politieke steun gevraagd voor bijdrage aan herontwikkeling Hendrikshoeve Lekkerkerk
De huidige milieustraat in Bergambacht.
Nieuws 6 uur geleden
Nieuwe milieustraat Krimpenerwaard na vertraging ‘pas’ eind 2027 open
Een kinderkleedjesmarkt is onderdeel van het Nazomer Event.
Nieuws 6 uur geleden
Nazomer Event in winkelcentrum De Korf op zaterdag 19 september

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen