
Spirit VR 1 beloont zichzelf niet tegen DSS
SportHaarlem/Ouderkerk a/d ijssel - Spirit VR1 heeft zaterdag in Haarlem een doelpuntrijke wedstrijd tegen DSS VR2 verloren. De ploeg uit Ouderkerk was in de eerste 40 minuten de bovenliggende partij, maar vergat zichzelf te belonen. In een spectaculaire tweede helft trok DSS uiteindelijk aan het langste eind.
Spirit begon sterk en zette DSS, dat tegen de harde wind in speelde, flink onder druk. Kansen voor Anouk Spek, Fenne van Meeteren en Naomi de Koning leverden aanvankelijk niets op. In de 39e minuut was het wel raak. Na een snelle uittrap van Laura van den Burg passeerde Anne Rink zowel een verdedigster als de keepster en schoot de 0-1 binnen. Vlak voor rust kwam DSS echter langszij: 1-1.
Waar doelpuntenfestijn
Na rust volgde een waar doelpuntenfestijn. Spirit kwam al na 28 seconden opnieuw op voorsprong door Naomi, maar door slordig verdedigen en onvoldoende scherpte in de omschakeling kon DSS weer gelijkmaken. Een door de harde wind gedragen corner bezorgde de thuisploeg vervolgens de voorsprong.
Spirit toonde veerkracht. Na goed voorbereidend werk van Valerie Trouwborst, Chloe Bezemer en Naomi bracht Anne de ploegen opnieuw op gelijke hoogte. DSS profiteerde daarna opnieuw van een lastige corner, maar Spirit gaf zich niet gewonnen. Uit een scrimmage schoot Anne haar derde doelpunt van de middag binnen.
In de slotfase viel de beslissing alsnog in het voordeel van DSS. Een schot vanaf de zijkant dwarrelde door de wind in de korte hoek en was de eindstand 5-4 bereikt. Daarmee bleef Spirit ondanks het goede aanvalsspel en de getoonde veerkracht met lege handen achter.
Ook Spirit VR2 kende een teleurstellende zaterdag. De ploeg verloor de uitwedstrijd tegen Nieuwerkerk VR1.





















