Afbeelding
foto’s

Wereldfeest brengt bewoners Vijver- en Parkflat samen in buurtkamer

Nieuws Fotoseries

Krimpen a/d IJssel - Buurtkamer De Vijverhoek aan de Lage Vijver in Krimpen aan den IJssel stond afgelopen week in het teken van het Wereldfeest. Bewoners van de Vijver- en Parkflat kwamen er vrijdag samen om elkaar te ontmoeten en kennis te maken met verschillende culturen.

De organisatie was in handen van QuaWonen, KrimpenWijzer, Stichting Kulan, Stichting Openhaard en bewonersgroep De Vijverhoek. Ook Synerkri en Gro-Up droegen bij aan het programma.

Workshops, henna en Turkse koffie

In de feestelijk versierde buurtkamer konden bezoekers onder meer meedoen aan een workshop papiermarmeren, zich verkleden in verschillende klederdrachten, henna-tatoeage laten zetten en kennismaken met de traditie van Turkse koffie. Ook waren er verschillende hapjes en drankjes uit diverse culturen. Voor wie liever iets typisch Nederlands wilde, was er een poffertjeskraam.

Ook voor kinderen was er van alles te doen. Zij konden knutselen, buiten spelletjes doen en met de politie op de PlayStation spelen. Daarnaast konden ze een kijkje nemen in een politieauto en een boa-voertuig.

Ontmoeting staat centraal

Het Wereldfeest draaide vooral om ontmoeting. Bewoners die elkaar misschien al vaker in de flat tegenkomen, konden onder het genot van een hapje of drankje met elkaar in gesprek. Volgens de organisatoren is het feest voor herhaling vatbaar.

Buurtkamer De Vijverhoek is een van de buurtkamers van QuaWonen. Bewoners kunnen er deelnemen aan activiteiten of zelf ideeën aandragen en activiteiten organiseren.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 6 minuten geleden
Stormpolderrail sluit rijseizoen af met open dag in Krimpen aan den IJssel
Afbeelding
foto’s 1 uur geleden
Wereldfeest brengt bewoners Vijver- en Parkflat samen in buurtkamer
Afbeelding
foto’s 2 uur geleden
Expositie ‘75 jaar Molukkers in Nederland’ geopend: ‘Achter iedere foto zit een verhaal’
Afbeelding
Nieuws 3 uur geleden
Oud papier brengen in Ouderkerk aan den IJssel kan voortaan alleen op zaterdag

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 3 uur geleden
Synerkri organiseert herfstvakantieprogramma voor kinderen in Krimpen aan den IJssel
Optreden van Zing NL in 2025 tijden de cultuurmarkt.
Nieuws 3 uur geleden
Zing NL en Koor Jade treden samen op tijdens cultuurmarkt in Krimpen aan den IJssel
Afbeelding
Nieuws 4 uur geleden
Kindertheater met ‘Wijze Willem en de mollenstreken’ in Het Kwartier Stolwijk
Eén van uitgereikte bibliotheekabonnementen.
Nieuws 6 uur geleden
BLICK-medewerkers verrast met gratis lidmaatschap bibliotheek
Afbeelding
Nieuws 19 uur geleden
Nieuwbouw Crimpenersteyn van start: ‘Dromen komen uit’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen