
Percossa met ‘Bommetje!’ naar Isala Theater
NieuwsCapelle - Slagwerkgroep Percossa komt dinsdag 27 oktober met de voorstelling ‘Bommetje!’ naar het Isala Theater. De vier percussionisten combineren slagwerk met acrobatiek, humor en fysiek theater.
Percossa bestaat 35 jaar en gebruikt naast een klassiek drumstel ook onder meer stokken, bezems, een Afrikaanse piano en snaarinstrumenten.
Zoektocht naar perfectie
In ‘Bommetje!’ draait het om de zoektocht naar perfectie en de vraag hoe ver je gaat voor succes. Uitbundige percussie wordt afgewisseld met ingetogen muzikale momenten.
Lezers en websitebezoekers van Slagwerkkrant riepen Percossa onlangs voor de zesde keer uit tot beste slagwerkgroep van de Benelux. Bij de ontwikkeling van de humor krijgt de groep ondersteuning van Karel de Rooij, bekend van Mini & Maxi.
De voorstelling vindt vanaf 20:15 uur plaats in de grote zaal van het Isala Theater aan het Stadsplein 5. Kaarten kosten 29,50 euro.




















