
Leefbaar Krimpen stelt vragen over uitblijven sms-meldingen Algerabrug
NieuwsKrimpen a/d IJssel - Leefbaar Krimpen wil weten waarom inwoners geen sms-meldingen ontvangen over vertragingen op de Algerabrug. Aanleiding is een ongeval op de brug dinsdagochtend, met flink verkeersoponthoud tot gevolg.
Meerdere inwoners die zich aanmeldden voor de sms-dienst, ontvingen bij het ongeval geen bericht, stelt fractielid Alexander Stevense. "We constateren dat de motie over eerder en vaker sms’en bij verkeersinfarcten op de Algerabrug nog niet is uitgevoerd en dat de informatievoorziening uitblijft.” De gemeenteraad nam die motie in juni aan.
Vragen aan het college
Leefbaar Krimpen stelt nu schriftelijke vragen aan het college van burgemeester en wethouders. De fractie wil weten wat de oorzaak is van het uitblijven van de meldingen, hoe lang het college hiervan op de hoogte is en wanneer de dienst weer volledig werkt. Ook vraagt de partij welke alternatieve communicatiemiddelen worden ingezet zolang de sms-dienst niet functioneert.
Modernere alternatieven
Daarnaast wil Leefbaar Krimpen weten of het college bereid is te kijken naar modernere systemen, zoals pushmeldingen of een gemeentelijke app. De fractie vraagt ook naar de kosten en het beheer van de huidige sms-dienst en wanneer de aangenomen moties over verkeersmeldingen en een gemeentelijke app volledig worden uitgevoerd.




















