Afbeelding

Krimpense ondernemer sponsort nieuwe Rummikubclub met twintig spellen

Nieuws

Krimpen a/d IJssel - De nieuwe Rummikubclub Krimpen heeft haar eerste sponsor binnen. Giftclub De Olm stelt twintig officiële Rummikubspellen tegen kostprijs beschikbaar, zodat de club direct van start kan.

Ondernemer Ernst Dijkman van Giftclub De Olm BV ondersteunt daarmee de oprichting van de club, een initiatief van Karin de Vries, voorzitter van TCK Krimpen, en Bert Luijendijk. De bijdrage zorgt ervoor dat er direct voldoende spelmateriaal is voor de eerste speelbijeenkomsten.

Tientallen aanmeldingen

De belangstelling voor de club is groot. Al tientallen inwoners meldden zich aan voor de wekelijkse speelochtenden. De Rummikubclub wil inwoners op een laagdrempelige manier met elkaar in contact brengen. Ontmoeting, gezelligheid en het tegengaan van eenzaamheid staan daarbij centraal.

De Vries en Luijendijk zijn blij met de lokale steun. "Het is prachtig dat een Krimpense ondernemer zich wil verbinden aan een nieuw maatschappelijk initiatief in onze gemeente. Dankzij deze ondersteuning kunnen wij direct beschikken over voldoende spelmateriaal om de eerste speelbijeenkomsten te organiseren."

Meer dan spelmateriaal

Volgens de initiatiefnemers gaat de sponsoring verder dan een praktische bijdrage. "Deze sponsoring is veel meer dan het beschikbaar stellen van spellen. Het is een blijk van vertrouwen in een initiatief dat mensen met elkaar verbindt. Wij hopen dat dit voorbeeld ook andere ondernemers inspireert om lokale maatschappelijke activiteiten te ondersteunen", zeggen Luijendijk en De Vries.

De club verwacht binnenkort officieel van start te gaan bij TCK Krimpen. Tegelijkertijd werken de initiatiefnemers samen met de gemeente aan de laatste stappen voor de subsidieaanvraag en de verdere opbouw van de vereniging.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Beeld van de laatste collegevergadering. Vlnr.: Hugo van der Wal, Wubbo Tempel, Kirsten Jaarsma, John Janson, Harriët Westerdijk en gemeentesecretaris Victor Dobbe.
Nieuws 54 minuten geleden
Krimpen neemt afscheid van drie wethouders: ‘Jullie vulden elkaar aan’
Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
Krimpense ondernemer sponsort nieuwe Rummikubclub met twintig spellen
Victor van Bronckhorst met een meidenteam dat in het nieuw is gestoken.
Nieuws 2 uur geleden
Victor van Bronckhorst helpt kinderen op Moluks eiland: ‘Ogen stralen van geluk’
Afbeelding
Nieuws 5 uur geleden
Nieuw college Krimpen aan den IJssel van start: portefeuilles verdeeld

Advertenties uit de krant

Amma Asante is sinds 2022 voorzitter van het Commissariaat voor de Media.
Nieuws 8 uur geleden
Dag van de Huis-aan-huiskrant: ‘Wees nieuwsgierig en raadpleeg veel bronnen’
Dijkwachten voeren een inspectie uit.
Nieuws 23 uur geleden
150 vrijwilligers helpen dijken controleren op scheuren en verzakkingen
Vrijwilliger Dorien Lips achter de balie bij het Nederlands Zilvermuseum Schoonhoven
Nieuws 2 jul, 12:24
Vrijwilligers onmisbaar in Zilvermuseum: ‘waardevol werk’
Burgemeester Harriët Westerdijk samen met de nieuwe wethouders.
Nieuws 2 jul, 12:13
Nieuwe wethouders beëdigd in Krimpen aan den IJssel
Afbeelding
Nieuws 2 jul, 10:27
KinderMuziekFestival beleeft zevende editie bij Streekmuseum in Krimpen aan den IJssel

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen