
Studiekringen (bijna) weer van start
NieuwsKrimpenerwaard - Nog even en de studiekringen van WelZijn Krimpenerwaard gaan weer van start. Twee keer per maand komen de groepen bij elkaar om zich te buigen over een door hen zelf gekozen onderwerp. Dat kan van alles zijn, meldt Welzijn Krimpenerwaard: ‘Het is altijd wel nieuwsgierigmakend’.
De onderwerpen lopen dus sterk uiteen: ‘Echt iets voor mensen met een brede interesse. Het kan bijvoorbeeld over actuele zaken gaan, maar ook over kunst, reizen, literatuur, geschiedenis, rechtspraak of muziek, te veel om op te noemen. De deelnemers maken om beurten een presentatie over een zelfgekozen onderwerp, waarna de groep het gebodene bespreekt. Belangrijker nog is dat deelnemers daardoor soms echt anders leren kijken, luisteren en denken. En dat het plezierige en gezellige groepen zijn, met een prima onderlinge verstandhouding’.
De donderdaggroep heeft plaats voor enkele nieuwe leden. Meer informatie: WelZijn Krimpenerwaard, 085-0662370 of activiteiten@welzijnkrimpenerwaard.com





















