
Lezing over hoogsensitiviteit: ‘Een sterke gevoeligheid kan ook een kracht zijn’
NieuwsRegio - Marjolein Heus van Praktijk Be As You Are verzorgt op vrijdag 25 september een interactieve lezing over hoogsensitiviteit. De bijeenkomst is bedoeld voor iedereen die meer wil weten over waarom sommige prikkels zo intens binnenkomen.
Tijdens de lezing neemt Heus deelnemers mee in de wereld van hoogsensitieve personen, ook wel HSP genoemd. Wat is hoogsensitiviteit precies? Hoe herken je het bij jezelf of bij een ander? En hoe ga je er op een prettige en positieve manier mee om? De bijeenkomst biedt herkenning, praktische handvaten en ruimte voor vragen en interactie.
Deelname kost 12,50 euro voor wie zich aanmeldt vóór 31 augustus. Na die datum bedraagt de entree 15,00 euro. Meer informatie en aanmelden is mogelijk via www.coachingspraktijk-besuare.nl.





















