Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Buitenfilm wordt binnenfilm: Landvast combineert cinema en terras tijdens Havenfestivalweek

Nieuws

Regio - Door financiële problemen bij Landvast krijgt het jaarlijkse buitenfilmfeest op donderdag 17 september een andere vorm: de films draaien binnen, het eten blijft buiten.

Landvast organiseert dit jaar geen buitenfilm tijdens de Havenfestivalweek. De apparatuur voor een buitenvertoning is een te grote kostenpost en de buitenfilm is, ondanks sponsoring, niet kostendekkend. In plaats daarvan draaien de films ‘Sunny Dancer’ en ‘Pour les Plaisirs’ in de drie bioscoopzalen van Landvast: Cinema Royaal, Zaal 1 en Zaal 2.

Terras in Franse sfeer

Het eten blijft wel buiten. Landvast richt een groot terras in met een Franse sfeer, het zogenaamde ‘Chéz Landvast’. Het terras is open van 17:00 tot 21:00 uur. Het arrangement bestaat uit een Franse amuse, een Plat du Jour en een ijsje aan de buitenbar.

Bezoekers kiezen voor een middag- of avondvoorstelling en combineren die met het diner op het terras, voor of na de film.

Tickets en reserveren

Een arrangement van film én eten kost 27,50 of 32,50 euro. Reserveren gaat vooraf via de website van Landvast. Op de filmpagina staat in de titel vermeld voor welke film gereserveerd wordt.

Er zijn vier voorstellingen: twee vertoningen van elke film. Bezoekers die op 17 september beide films willen zien, kunnen bij de receptie een los ticket kopen voor de tweede voorstelling.

Comfortabel

"Niet zo bijzonder als buiten film kijken, maar wel comfortabel", zegt André Ruikes van het Havenfestivalcomité. "Wij als Havenfestivalbestuur vinden het jammer dat de sfeer van samen buitenfilm kijken dit jaar vervalt, maar hebben begrip voor de moeilijke situatie waar Landvast nu in zit en hebben alle vertrouwen dat de medewerkers van Landvast er weer een mooie avond van gaan maken."

Voor meer informatie: www.landvast.nl.

Laatste nieuws

Twee jonge deelnemers aan JeugdLandvast.
Nieuws 25 minuten geleden
JeugdLandvast staat in de startblokken: er is van alles te beleven
Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
Buitenfilm wordt binnenfilm: Landvast combineert cinema en terras tijdens Havenfestivalweek
De band Innocent.
Nieuws 4 uur geleden
Gratis Zomeravondconcert in de muziektent van Papendrecht met Innocent
Beeld van een Alpha-avond.
Nieuws 4 uur geleden
Alpha-avonden starten in september in Papendrecht

Advertenties uit de krant

Politie bij de school na de alarmmelding.
112 23 uur geleden
Wateroverlast op bovenste etage Anne Frankschool in Papendrecht na hevige regenval
De waterinlaat bij Kinderdijk.
Nieuws 15 aug, 12:24
Historische maatregel: waterschap sluit voor het eerst waterinlaat bij Kinderdijk
De graafmachine stond in lichterlaaie.
112 15 aug, 12:18
Graafmachine brandt volledig uit in Alblasserbos bij Papendrecht: grote inzet om uitbreiding te voorkomen
De afhandeling van het ongeval.
112 14 aug, 17:22
Botsing onder N3-viaduct op A15 bij Papendrecht zorgt voor verkeershinder
Christian Verwoerd wordt begeleid door een drummer en saxofonist.
Nieuws 14 aug, 14:47
Zanger en spreker Christian Verwoerd spreekt over hoop tijdens ‘1 voor 1 dienst’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen