Het clubgebouw en het terrein van Scouting Van Brederode.
Het clubgebouw en het terrein van Scouting Van Brederode. Foto: Scouting Van Brederode

Scouting Van Brederode uit Papendrecht viert 60-jarig jubileum met reünie en barbecue

Nieuws

Papendrecht - Scouting Van Brederode viert zaterdag 11 juli haar 60-jarig jubileum. Oud-leden zijn welkom bij een reünie, barbecue en een borrel. Aanmelden kan nog tot en met dinsdag 7 juli.

Het jubileum is dit jaar extra bijzonder: het is de eerste grote viering na de voltooiing van een ingrijpende verbouwing. De vereniging verving het dak, dat asbest bevatte, door een nieuw asbestvrij exemplaar. Leden zamelden daarvoor geld in. Vorig jaar rondde de vereniging de verbouwing af.

Tentoonstelling over verenigingsgeschiedenis

Scouting Van Brederode blikt al sinds 1975 bij jubilea terug op haar geschiedenis. Dit jaar doet de vereniging dat met een tentoonstelling over de vele activiteiten door de jaren heen: de zoektocht naar een clubhuis, het werven van leiding en bestuursleden, geldinzamelacties voor internationale evenementen en meer. Zowel huidige als oud-leden kunnen de tentoonstelling samen doorlopen.

Programma reünie

De reünie start om 17:30 uur. Oud-leden kunnen dan aanschuiven voor de reünie, barbecue of borrel tegen een bijdrage. Wie alleen een drankje wil doen, is welkom vanaf 20:00 uur. Aanmelden kan via www.scoutingpapendrecht.nl/inschrijven-reunie-2026 of per e-mail via reunie@scoutingpapendrecht.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Dirk Stouthart aan het woord tijdens de raad van maandagavond.
Nieuws 56 minuten geleden
Papendrecht kiest twee nieuwe informateurs om vorming nieuwe coalitie weer vlot te trekken
• Het gemeentehuis van Papendrecht aan De Markt.
Nieuws 1 uur geleden
Papendrecht gaat interim-wethouders aanstellen als formatie nieuwe coalitie lang gaat duren
Het clubgebouw en het terrein van Scouting Van Brederode.
Nieuws 3 uur geleden
Scouting Van Brederode uit Papendrecht viert 60-jarig jubileum met reünie en barbecue
Wethouder Margreet de Deugd met een groep Oekraïense vrouwen die bij Peute Recycling een mbo-certificaat behaald hebben en daar aan het werk konden dankzij project Kansrijk. De meesten zijn nog steeds werkzaam bij Peute Recycling.
Zakelijk 3 uur geleden
Project Kansrijk in Alblasserdam helpt ruim 167 mensen aan werk of perspectief

Advertenties uit de krant

Alle deelnemers aan het toernooi.
Sport 3 uur geleden
Ouder-kind toernooi bij DES’72 in Papendrecht: kinderen verslaan hun ouders
Afbeelding
Sport 4 uur geleden
AAA begeleidt lopers naar jubileummarathon Alblasserwaard
Thomas Verhoeven maakt zich klaar voor een race.
Sport 4 uur geleden
Thomas Verhoeven, Tess Vonk en Floris van der Valk presteren goed tijdens NK Zwemmen: alle drie in finales
Hendrika Hoekstra.
Nieuws 21 uur geleden
Hendrika Hoekstra geeft meer uitleg over vertrek bij OP: ‘Bang dat coalitie kort na aanstelling zou klappen, met tonnen aan wachtgeld’
Afbeelding
Sport 23 uur geleden
ATV uit Alblasserdam houdt kersverse kampioen Ridderkerk knap op gelijkspel

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen