
Echtpaar Gaal uit Papendrecht 60 jaar getrouwd
NieuwsPapendrecht - Donderdag heeft burgemeester Margreet van Driel het diamanten echtpaar Gaal van harte gefeliciteerd met hun 60-jarig huwelijk. Beiden zijn echte Papendrechters.
De liefde is begonnen in ‘Café-restaurant Het Centrum’ in Papendrecht. Mevrouw bakte daar een heerlijke uitsmijter voor een leuke man die daar aan het biljarten was. Die smaakte goed en dat luidde het begin in van een mooi lang leven. Samen kregen zij een dochter en een zoon, en die hebben hen gelukkig gemaakt met vier kleinkinderen.
Voor beiden geldt: samenzijn en gezondheid zijn nu erg belangrijk! Mevrouw gaf aan dat vroeger alles wel wat gemoedelijker was dan nu.
Zaterdagavond gaan ze hun diamanten feest vieren met ongeveer 40 gasten; er mag gedanst worden, dus de ventilatoren staan al klaar.





















