Afbeelding

Burgemeesters onthullen logo toekomstige gemeente Molenlanden

Algemeen

OUD-ALBLAS • Burgemeesters Dirk van der Borg en Rinette Reynvaan hebben op dinsdag 18 september het logo van de toekomstige gemeente Molenlanden onthuld.

Het landschap, het water en de veelzijdigheid van inwoners en ondernemers dienden als inspiratiebron. In het logo komen de verschillende vormen van het water samen: de rechte, strakke lijn van de boezems loopt over in een organische lijn geïnspireerd op de rivieren. Abstracte en sierlijke lijnen vormen zo samen de M van Molenlanden. De vorm rondom de M is uniek, net als onze inwoners en kernen. De kleur van de vorm kan steeds wisselen en symboliseert de diversiteit en veelkleurigheid van de nieuwe gemeente.

Het proces
Twee vormgevers uit de eigen organisatie hebben het logo ontworpen. Zij hebben ideeën opgedaan door aan inwoners en medewerkers te vragen naar hun beeld, gevoel of emotie bij de gemeente Molenlanden. Eén van de verschillende invalshoeken stak er met kop en schouders bovenuit: het unieke landschap van Molenlanden. Met dat uitgangspunt is het ontwerptraject gestart. Ook hebben diverse medewerkers, deskundigen en raadsleden tijdens het ontwerpproces meegedacht en ontwerpen beoordeeld.

Vervolg
Vanaf 1 januari 2019, als de gemeente Molenlanden officieel bestaat, is het logo van de nieuwe gemeente te zien op alle communicatiemiddelen, zoals de website, informatiepagina en auto's.

Bert Bons

Redactiecoördinator van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl

Afbeelding

Laatste nieuws

De man werd aangesproken door de politie.
Nieuws 11 uur geleden
Hulpdiensten in actie gekomen voor ‘gevallen’ man in Alblasserdam
Den Briel.
Nieuws 18 uur geleden
Parkeerterrein Den Briel in Papendrecht per 7 september alleen bedoeld voor eigen gebruikers
De Noordtunnel was maandag in beide richtingen gesloten.
Nieuws 5 aug, 13:54
Vragen VVD Alblasserdam over afsluiting Noordtunnel: ‘Waarom ging brug over de Noord open voor 1 plezierjacht?’
Afbeelding
Nieuws 5 aug, 12:38
Droogte zorgt voor verder oprukken van zout water in de Lek en de Noord

Advertenties uit de krant

De bus raakte door de botsing een aantal ruiten kwijt.
Nieuws 5 aug, 12:05
Botsing tussen lijnbus en vrachtwagen op Ketelweg in Papendrecht
Afbeelding
Nieuws 5 aug, 10:10
Aftocht voor klep Papendrechtse brug, na 59 jaar trouwe dienst
De fonteinen op het Raadhuisplein zorgden voor welkome verkoeling.
Nieuws 5 aug, 09:41
Hitte geen probleem voor deelnemertjes Waterpretmiddag ABC-team Alblasserdam
Het vuur brandde in de buurt van de molens van Kinderdijk.
112 5 aug, 07:54
Hout en afval in brand gestoken bij Werelderfgoed Kinderdijk
De Draak en Leviathan zijn eigendom van Gabe Newell.
Nieuws 4 aug, 11:00
Oceanco met schepen van Gabe Newell naar show in Monaco

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen