
Bertje en z’n loverboys winnen pubquiz met muziekbingo in Noordeloos
NieuwsNoordeloos - Afgelopen zaterdag werd de laatste activiteit voor de zomervakantie gehouden ter gelegenheid van 1000 jaar Noordeloos. In volgepakt Noorderhuis werd er de combinatie gespeeld van een pubquiz en muziekbingo.
De pubquiz werd gewonnen door Bertje en z’n loverboys, met een nipte voorsprong op Antjooow. De spanning over de uitslag was groot, maar nog veel belangrijker was dat het wederom een topavond was met veel gezelligheid en plezier in het kader van 1000 jaar Noordeloos.
De feestcommissie gaat nu even met zomerreces, maar start weer met de volgende activiteit op 3 september. Dan is er een avond van de historische vereniging met diverse leuke en interessante onderdelen. De toegang is gratis, aanmelden is echter wel verplicht en kan tot en met 1 september via info@dorpshuisnoordeloos.nl.






















