• Esther van Santen (Fien), Kick Spijkerman (Beest en Prins Dinand), Michael van Hoorne (CEO Van Hoorne Entertainment en Titus), Sita Vermeulen (Belle), Stijn Mac Gillavry (Cornelius).
• Esther van Santen (Fien), Kick Spijkerman (Beest en Prins Dinand), Michael van Hoorne (CEO Van Hoorne Entertainment en Titus), Sita Vermeulen (Belle), Stijn Mac Gillavry (Cornelius). Foto: Robin Kamphuis.

Belle en het Beest van Van Hoorne Entertainment ‘Beste Familiemusical van het Jaar’

Algemeen 7.573 keer gelezen

MOLENAARSGRAAF • De musical Belle en het Beest, een productie van Van Hoorne Entertainment uit Molenaarsgraaf, is donderdag benoemd tot 'Beste Familiemusical van het Jaar'.

Tijdens de live uitzending op NPO 1 van het Musical Gala hoorden CEO Michael van Hoorne en zijn team dat Belle en het Beest de Musical Award in de wacht had gesleept. "Dit is de kroon op tien jaar heel hard werken", zei Michael van Hoorne tijdens zijn dankspeech. "Kinderen moeten naar het theater. Het prikkelt ze, maakt ze creatief, maar bovenal, het maakt ze heel gelukkig. En daarom is het zo goed dat deze prijs na elf jaar weer terug is op dit Gala."

'Wat is dit gaaf!', reageerde hij later via Facebook. 'We hebben hem, een musical award voor beste familiemusical van het jaar! Ongekend, zo trots, zo blij, zo mooi! Misschien wel de mooiste dag en het mooiste moment uit mijn leven! Een dag in je leven de beste zijn in iets is zo ongelofelijk mooi. Deze prijs is voor al die 350 collega’s die dagelijks klaar staan voor ons bedrijf en onze droom. Wat was dit een mooie dag! Ik kan er niet over uit.'

Publiek
De winst werd bepaald door het aantal stemmen van het publiek. Na verschillende stemrondes bleek dat maar liefst 45% van de stemmen naar Belle en het Beest De Musical was gegaan en daarmee is Van Hoorne Entertainment de grote winnaar.

Actrice en Zapp presentatrice Fenna Ramos was degene die de prijs mocht overhandigen aan Michael van Hoorne, die tevens ook de rol van Titus vervult in deze bekroonde musical.

Assepoester
Tot en met juli is Belle en het Beest De Musical te zien in de Nederlandse theaters. Vanaf september zal Van Hoorne Entertainment de Nederlandse theaters bestormen met een nieuwe sprookjesmusical, namelijk Assepoester De Musical.

Geurt Mouthaan

Redacteur/fotograaf van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl. Daarnaast actief voor de magazines van Kontakt Mediapartners.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Rommelmarkt in Noordeloos.
met korte video 4 uur geleden
Om 9 uur gaat het meteen los op de rommelmarkt in Noordeloos
Gospelkoor Reflexxion voor de 'thuisbasis', de Maranathakerk in Giessenburg.
Nieuws 7 uur geleden
Gospelkoor Reflexxion na 25 jaar nog steeds springlevend: jubileumconcert op 9 mei
Enkele vrijwilligers bij het Odensehuis.
Nieuws 8 uur geleden
Odensehuis in Oud-Alblas zoekt vrijwilligers voor inloophuis
Goed voorbelasten kan in Molenlanden tienduizenden euro's besparen.
Nieuws 8 uur geleden
Beter voorbelasten in Molenlanden kan tot wel 74.000 euro per nieuwe woning besparen (alleen al in Langerak Zuid gaat het om zo’n 13 miljoen)

Advertenties uit de krant

De Ronde van Lexmond in 2025.
Sport 8 uur geleden
Grote namen bij 51ste Ronde van Lexmond: Michael Boogerd en Erik Breuking staan zaterdag aan de start achter de derny’s
Afbeelding
Nieuws 19 uur geleden
Dodenherdenking in de Hervormde Kerk van Streefkerk
De wolf in Everdingen.
Nieuws 1 mei, 12:51
Experts over wolf in Everdingen: “Kan opduiken, maar zal hier niet blijven”
Enkele voorbeelden van werken van deelnemers aan de Af en Toe Kunstroute.
Nieuws 1 mei, 09:27
Kunst kijken op Tweede Pinksterdag: Af en Toe Kunstroute langs de Lek
Gerrit Kant overhandigt bij de Westermolen in Langerak de route aan Sjoerd Veerman.
Nieuws 1 mei, 08:51
Samenwerking met molenstichting SIMAV zorgt voor Molenroute, de vijfde tak aan de ‘boom’ van Poldersafari

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen