
Scooterrijder gewond bij aanrijding in Nieuwpoort, botst tegen woning
112 582 keer gelezenNieuwpoort - Op de Hoogstraat in Nieuwpoort heeft zaterdagavond een ongeval plaatsgevonden, waarbij een scooterrijder gewond raakte. Het ongeval gebeurde rond 21:40 uur op de kruising met Bij de Waterschuur.
Een scooterrijder verleende op de kruising geen voorrang aan een auto die van rechts kwam, waarna een botsing volgde. Door de klap verloor de scooterrijder de controle en botste vervolgens hard tegen een woning. Daarbij sneuvelde een raampje en liep het kozijn schade op.
Met spoed naar Erasmus MC
De bestuurder van de scooter raakte gewond. Politie en twee ambulances kwamen met spoed ter plaatse om hulp te verlenen. Ook werd een traumahelikopter opgeroepen, maar de inzet hiervan werd later geannuleerd. Het slachtoffer is met spoed overgebracht naar het Erasmus MC in Rotterdam.
De scooterrijder was vermoedelijk onder invloed van alcohol. Agenten roken bij het slachtoffer een sterke alcohollucht. In het ziekenhuis zal bloed worden afgenomen om dit verder te onderzoeken.
(bron: ZHZ Actueel)




















