Een van de kunstwerken.
Een van de kunstwerken. Foto: Aangeleverd

Dromen en mystiek in het Stroomhuis: werk van Will Kellermann te zien in Neerijnen

Nieuws

Neerijnen - Het Stroomhuis in Neerijnen toont vanaf 27 augustus werk van de Zaltbommelse kunstenaar Will Kellermann. De expositie, getiteld Kleur van Dromen en Mystiek, is te bezoeken tot en met 20 september.

Kellermann studeerde aan de Academie Tilburg en de Vrije Academie Den Haag en woonde een aantal jaren in Zürich, waar zij succesvolle exposities had. Inmiddels woont zij sinds 2019 in Zaltbommel. Haar werk omvat meerdere technieken, waaronder aquarel, olieverf, pastel en haar kenmerkende Silkcolor©-schilderijen. Ze wordt wel ‘Queen of Silkcolor©’ genoemd. Die werken raken aan het Symbolisme en vertellen verhalen over dromen en de mystiek in de natuur.

Stilstaan bij het moment

Kellermann haalt haar inspiratie uit de natuur en de mens. "Ik zie, proef en voel kleur en haal mijn inspiratie uit de onuitputtelijke rijkdom van natuur en mens in alle facetten", zegt Kellermann. "In mijn werk creëer ik beelden van een wereld die ik als het ware tot stilstand dwing, terugbreng naar het moment. De schilderijen zijn een oase in deze tijd van haast en vliegen, waar vaak de tijd ontbreekt voor stilstaan en contemplatie."

Openingstijden Stroomhuis

De expositie is te bezoeken op donderdag- en vrijdagmiddag van 13:30 tot 16:30 uur en op zaterdag en zondag van 11:00 tot 17:00 uur. Het Stroomhuis is toegankelijk voor mensen met een beperking. Meer informatie is te vinden op stroomhuisneerijnen.nl.

Laatste nieuws

Een van de kunstwerken.
Nieuws 47 minuten geleden
Dromen en mystiek in het Stroomhuis: werk van Will Kellermann te zien in Neerijnen
Op een speelse wijze leren.
Nieuws 1 uur geleden
Zomerschool voor nieuwkomers vol botten, taal en skeletten
Jan Meijer met hond Jip is een vaste bezoeker van de Landgoedfair
Nieuws 15 uur geleden
Landgoedfair op Mariënwaerdt in Beesd viert 30-jarig jubileum met vier dagen vol sfeer en plezier
Op het veld bij V.V. Asperen.
Sport 16 uur geleden
Rob van Ooijen nieuwe assistent-trainer bij Asperen 1

Advertenties uit de krant

Maarten van der Weijden Stempelt in Vianen.
met video 17 uur geleden
Enthousiaste fans bij Vianen voor 22-stedentocht van Maarten van der Weijden: ook Tieme (5) uit Herwijnen stond bij de sluis
De natuur ontdekken in het voedselbos.
Nieuws 17 uur geleden
Gelderse voedselbossen openen deuren tijdens landelijke Open Voedselbossendag
Roy Donders opent zaterdag 22 augustus Zonnestudio Spee.
Nieuws 17 uur geleden
Roy Donders opent Zonnestudio Spee in Geldermalsen
Tijdens de feestweek van 8 t/m 13 september zijn er volop activiteiten voor jong en oud
Nieuws 19 aug, 11:58
Heukelum viert 90 jaar Oranje Vereniging met volle feestweek
Gutsen, tekenen of verven. Het kan allemaal in het Ontmoetingsatelier.
Nieuws 19 aug, 09:31
Creatief ontmoeten in het Ontmoetingsatelier in Stroomhuis Neerijnen

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen