
Dromen en mystiek in het Stroomhuis: werk van Will Kellermann te zien in Neerijnen
NieuwsNeerijnen - Het Stroomhuis in Neerijnen toont vanaf 27 augustus werk van de Zaltbommelse kunstenaar Will Kellermann. De expositie, getiteld Kleur van Dromen en Mystiek, is te bezoeken tot en met 20 september.
Kellermann studeerde aan de Academie Tilburg en de Vrije Academie Den Haag en woonde een aantal jaren in Zürich, waar zij succesvolle exposities had. Inmiddels woont zij sinds 2019 in Zaltbommel. Haar werk omvat meerdere technieken, waaronder aquarel, olieverf, pastel en haar kenmerkende Silkcolor©-schilderijen. Ze wordt wel ‘Queen of Silkcolor©’ genoemd. Die werken raken aan het Symbolisme en vertellen verhalen over dromen en de mystiek in de natuur.
Stilstaan bij het moment
Kellermann haalt haar inspiratie uit de natuur en de mens. "Ik zie, proef en voel kleur en haal mijn inspiratie uit de onuitputtelijke rijkdom van natuur en mens in alle facetten", zegt Kellermann. "In mijn werk creëer ik beelden van een wereld die ik als het ware tot stilstand dwing, terugbreng naar het moment. De schilderijen zijn een oase in deze tijd van haast en vliegen, waar vaak de tijd ontbreekt voor stilstaan en contemplatie."
Openingstijden Stroomhuis
De expositie is te bezoeken op donderdag- en vrijdagmiddag van 13:30 tot 16:30 uur en op zaterdag en zondag van 11:00 tot 17:00 uur. Het Stroomhuis is toegankelijk voor mensen met een beperking. Meer informatie is te vinden op stroomhuisneerijnen.nl.




















