Afbeelding

Het zorgwerkveld staat centraal bij bezoek ChristenUnie aan Haaften

Nieuws Gemeenteraadsverkiezingen West Betuwe 2026 1.592 keer gelezen

Haaften - ChristenUnie West Betuwe brengt op zaterdag 28 februari een werkbezoek aan Haaften. Gemeenteraadsleden, de wethouder en andere geïnteresseerden gaan op bezoek bij Wittenbergzorg en de Burcht van Haeften.

Ook maken ze kennis met het Haaftense initiatief Helpende Handen. Het thema ‘zorg’ staat centraal. Belangstellenden zijn van harte welkom om aan te sluiten, vanaf 09.15 uur in de Burcht van Haeften of vanaf 10.30 uur bij Wittenbergzorg.

 De Burcht

Het bezoek gaat van start in de Burcht van Haeften, met een rondleiding door de Burcht en informatie over het belang van de Burcht als sociale ontmoetingsplaats voor Haaften, voor verenigingen en inwoners.

Vervolgens gaat het werkbezoek richting woon-zorgcentrum Wittenbergzorg. Daar delen de deelnemers aan het bezoek cake uit aan de bewoners. Wittenbergzorg biedt woonruimte aan mensen met dementie en ouderen en verzorgt daarnaast warme maaltijden aan huis, dagbesteding en thuiszorg.

Helpende Handen

Ook staat er een kennismaking met het initiatief Helpende Handen Haaften op het programma. Dit Is een vrijwilligersorganisatie die praktische hulp biedt aan inwoners die in een moeilijke situatie zitten, zoals het inschakelen van professionele hulp als de hulpvrager daar zelf niet toe in staat is.

ChristenUnie West Betuwe wil via het bezoek informatie ophalen die de lokale politiek in West Betuwe kan gebruiken, als in de komende jaren nieuwe plannen worden gemaakt. De partij geeft aan op te komen voor het belang van zorg-initiatieven voor kwetsbare groepen, zoals senioren, chronisch zieken en eenzamen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Het ongeluk gebeurde vlakbij parkeerplaats Bisde aan de A2.
update 7 uur geleden
Motorrijder komt ten val na aanrijding op A2 bij Beesd en raakt zwaar gewond
De klok werd uit de toren gehesen.
Nieuws 11 uur geleden
Luidklok Deil: eeuwenoude klok op weg naar klokkenmaker
Johan den Otter is al 11 jaar een vaste passagier van de buurtbus.
Nieuws 13 uur geleden
11 jaar lang passagier: Johan rijdt al 11 jaar in de buurtbus
De monumentale kerk van Asperen.
Nieuws 15 uur geleden
Veiling in Asperen voor onderhoud van monumentale kerk

Advertenties uit de krant

Jongeren schrijven gedichten over grote thema’s.
Nieuws 1 mei, 20:05
Doe mee: jongeren schrijven gedichten over geluk, liefde en vrijheid
Nick van Woerkum (12).
Sport 1 mei, 16:02
Motorcrosser Nick uit Hellouw (12) wint beide races op zijn thuisbaan in Geldermalsen
Rosetta de Vries-van Straten staat nu ook op de plaquette.
Nieuws 1 mei, 14:33
Naam oorlogsslachtoffer Rosetta de Vries-van Straten toegevoegd aan gedenkmonument Herwijnen
Echtpaar Wetten-Bull en burgemeester Servaas Stoop.
Nieuws 1 mei, 12:30
Echtpaar Wetten-Bull uit Heesselt viert diamanten huwelijk
Het Bevrijdingsvuur wordt op 5 mei aangestoken.
Nieuws 1 mei, 11:07
Stilstaan en rennen op 4 en 5 mei in Vuren

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen