
Geslaagde Sport- en Feestweek in Asperen met veel enthousiaste deelnemers
Nieuws FotoseriesAsperen - Asperen stond van 9 tot en met 13 juni bol van de activiteiten. De jaarlijkse Sport- en Feestweek was namelijk gaande. Van bingo tot kroegenavond en van De Alleskunner tot een seniorenlunch er was echt van alles te doen.
De organisatie, die in handen lag van het Oranjecomité, kijkt positief terug op de week. “Er waren leuke activiteiten en veel enthousiaste deelnemers en bezoekers.”
Meerkamp
Ook was er dit jaar weer de Meerkamp: Teams uit Asperen strijden de hele week tegen elkaar in allerlei verschillende activiteiten.
De feestweek werd afgesloten met een eindfeest waar Heezixs, Straatwaarde, Robert van Hemert en Oakmadness optraden.
Toch was het eindfeest niet het definitieve einde van de feestweek want op zondag werd een speciale kerkdienst in de tent gehouden die in het teken van voetbal stond. Ook werd er ‘s avonds samen naar het Nederlands Elftal gekeken die tegen Japan
Vrijwilligers
Naast het comité waren er tientallen vrijwilligers die er samen voor zorgden dat alle activiteiten goed verliepen. De organisatie bedankt al deze vrijwilligers voor hun inzet, enthousiasme en hulp. “Jullie zijn goud waard”, aldus het Oranjecomité.
Anne Ruth den Hertog




















