
25.000 euro voor zeven gelukkige winnaars in Heukelum
NieuwsHEUKELUM • Vandaag werden de bewoners van zeven huizen aan de Dwarsweg in Heukelum verrast met een postcodeloterijprijs van 25.000 euro.
Een bewoners kreeg bovenop de geldprijs ook nog een gloednieuwe rode BMW.
‘Ik dacht misschien krijgen we een airfryer’
"We kregen wel een mailtje vanmorgen dat we om 14:00 uur thuis moesten zijn voor een prijsje door de brievenbus. Ik zat te denken aan een elektrische fiets of een airfryer maar niet dit", vertelt Viecky gelukkig.
Haar kinderen waren thuis en deden de deur open. "Toen Gaston Starreveld voor de deur stond om te vertellen dat we iets speciaals hadden gewonnen hebben we haar meteen gebeld", vertelt Isis, de dochter van Viecky blij. "We hebben wel eens een Rituals pakket gewonnen dus we dachten eigenlijk eerst dat het om zoiets ging. Totdat er een cameraploeg door de straat liep."
"Ik ben meteen het kantoor uit gelopen en ben naar huis gereden om erbij te zijn", vervolgt Viecky. "Papa weet het nog niet, want die zat in een bespreking, dus die gaan we zo nog maar een keer bellen. Hij weet dat we iets groots gewonnen hebben, maar wat het is, is voor hem nog een verrassing", laat Isis weten.
Goede sfeer
Het was een gezellige sfeer aan de Dwarsweg. Veel buurtbewoners kwamen langs om te kijken en iets van de sfeer te proeven. De zon scheen en meerdere buurtbewoners lieten weten dat dit wel een heel goed begin van het weekend is.
Goed begin van de vakantie
Tim en Jolanda doen al sinds zij aan de Dwarsweg wonen mee aan de postcodeloterij. "Dat is inmiddels al 34 jaar", vertelt Jolanda. "We gaan morgen op vakantie, dus dit is wel een heel erg goed begin van deze vakantie. Misschien kopen we wel een campertje van het geld zodat we samen door Frankrijk kunnen trekken."
De zeven bewoners die meededen aan de postcodeloterij hadden allemaal de Postcode Straatprijs gewonnen.
Anne Ruth den Hertog



























