
Rode loper voor diamanten bruidspaar Den Hartog in Leerdam
Nieuws 336 keer gelezenLeerdam - Voor meneer en mevrouw Den Hartog uit Leerdam lag op woensdag de rode loper letterlijk uit: het echtpaar vierde hun 60-jarig huwelijk en kreeg daarbij bezoek van burgemeester Sjors Fröhlich. Hij feliciteerde het diamanten bruidspaar persoonlijk met deze bijzondere mijlpaal.
Bij hun woning was het feestelijk aangekleed met ballonnen. Het warme onthaal maakte het bezoek extra bijzonder. “Fijn om even langs te gaan,” liet de burgemeester weten op X.
Het echtpaar Den Hartog heeft ieder een eigen bijzonder verhaal. Meneer was in zijn jonge jaren schaatskampioen korte baan van Leerdam, terwijl mevrouw bekendstaat om haar creatieve talent. Zij maakte jarenlang schilderijen en heeft die hobby onlangs weer opgepakt.
De rode loper lag uit voor het diamanten bruidspaar Den Hartog. Fijn om even langs te gaan.
— Sjors Fröhlich (@SjorsFrohlich) April 22, 2026
Meneer was in zijn jonge jaren schaatskampioen korte baan van Leerdam. Mevrouw maakte prachtige schilderijen en heeft die hobby onlangs weer opgepakt.
Van harte gefeliciteerd! pic.twitter.com/SchKSXRNCh




















