De betrokkenen bij de presentatie, met v.l.n.r. W. Fieret (medewerker), J.C. Benschop (auteur), moeder van auteur, C. Bel (wethouder), M.J. Ruissen (uitgever).
De betrokkenen bij de presentatie, met v.l.n.r. W. Fieret (medewerker), J.C. Benschop (auteur), moeder van auteur, C. Bel (wethouder), M.J. Ruissen (uitgever). Foto: Aangeleverd

Jeugdboek over predikant Theodorus à Brakel gepresenteerd in Meerkerk

Nieuws

Meerkerk - Boekhandel Ritmeester presenteerde dinsdag het nieuwe jeugdboek ‘Theodorus à Brakel’ van auteur J.F. Benschop. Het boek vertelt het verhaal van de Friese predikant die het bekende werk ‘Trappen van het geestelijk leven’ schreef.

Uitgeverij De Ramshoorn uit Goes bracht het boek uit. Het is nu verkrijgbaar in de boekhandels.

Fieret hield tijdens de drukbezochte bijeenkomst een lezing over Theodorus à Brakel. Een kleinkind en een kind van auteur Benschop lazen fragmenten voor uit het boek.

Wethouder C. Bel van de gemeente Meerkerk ontving het eerste exemplaar. Na afloop signeerde Benschop boeken en konden bezoekers ook andere boeken uit de serie kopen.

Theodorus à Brakel was de vader van Wilhelmus à Brakel, auteur van ‘De Redelijke Godsdienst’. Wilhelmus schreef het voorwoord bij het boek van zijn vader.

De presentatie begon met koffie en Zeeuwse bolussen voor de aanwezigen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Een oudere man kwam ten val.
112 4 uur geleden
Fietser gewond na val met de fiets op de Biezenweg in Hagestein
Kees Vermaat als Statenlid.
Nieuws 10 uur geleden
Kees Vermaat dient ontslag in als lid van de Provinciale Staten: ‘Ingewikkeld om te combineren met het wethouderschap’
Schapen scheren bij Hertenkamp Vianen.
Nieuws 11 uur geleden
90 bezoekers zien hoe schapen bij Hertenkamp Vianen worden geschoren
Afbeelding ter illustratie.
Nieuws 13 uur geleden
Start aanleg voetpad Tuijnmanweg in Vianen: ‘Doen alles om de overlast te beperken’

Advertenties uit de krant

De locatie in het Laantje van Van Iperen.
Nieuws 16 jun, 15:57
Vervolgvragen over plannen in Laantje van Van Iperen: ‘Inwoners tijdig meenemen’
Afbeelding
Nieuws 16 jun, 09:40
Geitenkeuring in Lexmond op zaterdag 20 juni
Afbeelding
Nieuws 16 jun, 09:35
Basisschoolkinderen uit Ameide halen met sponsorloop ruim €16.000 op voor KiKa
De Molukse vlag.
Nieuws 15 jun, 19:41
Sjors Fröhlich voorstander van gebaar richting Molukkers: ‘En wanneer is een beter moment dan dit jaar?’
Wethouder Huib Zevenhuizen en een vrijwilliger op de nieuwe duo-fiets.
Nieuws 15 jun, 15:39
Twee nieuwe duo-fietsen voor Fietsmaatjes: ‘Prachtig initiatief’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen