Jacqueline uit Lienden wint 45.000 euro.
Jacqueline uit Lienden wint 45.000 euro. Foto: Aangeleverd

Jacqueline uit Lienden wint 45.000 euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht

Nieuws

Lienden - Het nieuwe jaar begint feestelijk voor Jacqueline. Zij is de gelukkige winnaar van 45.000 euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht - De Nieuwjaarseditie. Peter en Ronald uit hetzelfde Betuwse dorp winnen respectievelijk 3000 en 1000 euro.

Zij staat in de halve finale tegenover Bianca uit Tilburg. Door te drukken bij het uitstapbedrag, garandeerde Jacqueline zichzelf van een mooie prijs. Ze was samen met 49 andere deelnemers uit Lienden uitgenodigd in de studio. Tijdens het programma is daarnaast de live-uitreiking te zien van de PostcodeKanjer van 59,7 miljoen euro. Deze is gevallen in Tiel.


Peter uit Lienden wint 3000 euro.

Jacqueline is niet de enige kandidaat uit Lienden die het spel achter de desk heeft gespeeld. Ronald valt in de eerste ronde af, hij neemt 1.000 euro mee naar huis. Peter valt in de laatste ronde af, en heeft hiermee 3.000 euro verdiend.

Tijdens deze extra aflevering van Miljoenenjacht is bekendgemaakt dat de PostcodeKanjer van 59,7 miljoen euro is gevallen in Tiel. Deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met de winnende postcode 4001 verdelen met elkaar de helft van dit bedrag. De andere helft wordt verdeeld onder deelnemers die meespelen met de winnende wijkcode 4001. Wat zij winnen wordt bekendgemaakt op het wijkfeest.

Peter uit Lienden wint 3000 euro.

Laatste nieuws

Foto ter illustratie.
Nieuws 4 uur geleden
Bijeenkomsten over eenzaamheid in Tiel
Leerhuis Tiel biedt hulp bij taal, rekenen en digitale vaardigheden.
Nieuws 6 uur geleden
Week van Lezen en Schrijven: Tielse bakfiets brengt hulp naar de buurt
Het Heerenlogement.
Nieuws 8 uur geleden
Theater Heerenlogement opent nieuw seizoen met feestelijke familiedag in Beusichem
Jan Beijer.
Nieuws 9 uur geleden
Column: Ergerlijk

Advertenties uit de krant

Joost Rensing met de aansluitingstreffer.
Sport 10 uur geleden
Sportlust‘46 maatje te groot voor TEC
Tijdens Chateau Buren werd ook van wijn genoten.
Nieuws 10 uur geleden
Wijngaarden openen poorten in de Betuwe: vier lokale wijnboeren doen mee
Margo Luurssen in De Buurvrouw.
Nieuws 11 uur geleden
De Buurvrouw in Tiel viert 20 jaar
TEC - Almkerk (4-2).
Sport 13 uur geleden
TEC verslikt zich niet in taai Almkerk: ‘We zijn door en daar gaat het om’
Afbeelding
Nieuws 14 uur geleden
Musical We Will Rock You in Agnietenhof: verhaal met verwijzingen naar AI en Trump

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen