Routeschema derde etappe BrainWash Ladies Tour
Sport 129 keer gelezenLEERDAM • De Stationsweg in Leerdam is donderdag 6 september de start- en finishplaats van de derde etappe van de BrainWash Ladies Tour. De route kent een grote ronde van ongeveer 70 kilometer en vier kleinere ronden van zestien kilometer.
De grote ronden gaat over prachtige dijken en polderwegen van de Vijfheerenlanden en de Alblasserwaard. Nadat men de eerste keer de Stationsweg in Leerdam heeft gepasseerd, volgen nog vier kleine ronden langs Rhenoy en door Gellicum en Asperen.
Etappeschema Leerdam-Leerdam, afstand: 122,2 kilometer, rekening houdend met een gemiddelde snelheid vab 42 kilometer per uur:
?13:00 uur – Vertrek op het Dr. Reilinghplein, Leerdam
?13:03 uur – Einde neutralisatie, start op de Schaikseweg ter hoogte van Karwei
?13:05 uur – Schoonrewoerd: Schaikseweg daarna richting Diefdijk
?13:14 uur – Diefdijk: Over viaduct A2
?13:15 uur – richting Lekdijk
?13:17 uur – Everdingen: Lekdijk
?13:20 uur – Hagestein: Lekdijk
?13:27 uur – Vianen: Jan Blankenweg, Grote Sluis, Aime Bonnastraat, Prins Bernhardstraat, Benz-Berg, Lexmondsestraatweg, Koflbaanweg, Middelwaard, Kortenhoevendijk
?13:35 uur – Lexmond: Kortenhoevendijk, Kom Lekdijk
?13:43 uur – Achthoven: Lekdijk
?13:45 uur – Ameide: Lekdijk
?13:47 uur – Tienhoven: Lekdijk
?13:53 uur – Waal: Lekdijk
?13:55 uur – Langerak: Hoogstraat
?13:56 uur – Nieuwpoort: Hoogstraat/Veersedijk
?13:58 uur – Achter Goudriaan: Provinciale weg N216, Melkweg, Boonevlietweg, Gorssenweg;
?14:12 uur – Noordeloos: Botersloot, Grote Waard;
?14:20 uur – Hoornaar: Dorpsweg, Hoge Giessen, viaduct over A27
?14:24 uur – Hoogblokland: Dorpsweg
?14:26 uur – Arkel: Stationsweg, spoorwegovergang, Schotdeuren, Sluisweg, Rietveld
?14:28 uur – Lingedijk richting Leerdam
?14:30 uur – Kedichem: Lingedijk
?14:38 uur – Oosterwijk: Lingedijk
?14:41 uur – Leerdam: Zuid-Hollandweg, Recht van ter Leede;
?14:42 uur – Leerdam: eerste passage finish op de Stationsweg
?14:45 uur – Leeram: Spoorstraat, Koningin Emmalaan, Leerdamseweg N327, Rhenoyseweg;
?14:51 uur – Gellicum: Lingedijk
?14:57 uur – Asperen: Voorstraat, Nieuwstraat, Leerdamseweg
?15:00 uur – Leerdam: Zeiving N848, Zuid-Hollandweg, Recht vvan ter Leede
?15:02 uur – Leerdam: 2e passage Stationsweg
?15:09 uur – Gellicum: Lingedijk
?15:15 uur – Asperen
?15:20 uur – Leerdam: 3e passage Stationsweg
?15:27 uur – Gellicum
?15:33 uur – Asperen
?15:37 uur – Leerdam: 4e passage Stationsweg
?15:45 uur – Gellicum
?15:51 uur – Asperen
15:56 uur – FINISH Stationsweg