Afbeelding
Foto: Bram van Risp // Studio Scherp & Bewogen

Zaterdag 20 juni: koopjes scoren in de Krimpenerwaard

Zakelijk

Krimpenerwaard – Meer dan vijftig winkeliers verspreid over de Krimpenerwaard doen zaterdag 20 juni mee aan een gezamenlijke koopjesmarkt. In acht kernen kunnen bezoekers tussen 10.00 en 16.00 uur terecht voor speciale aanbiedingen.

De koopjesmarkt vindt plaats in Haastrecht, Stolwijk, Bergambacht, Lekkerkerk, Gouderak, Ouderkerk aan den IJssel, Krimpen aan de Lek en Schoonhoven. Veel deelnemende ondernemers plaatsen een kraam voor hun winkel waar zij restpartijen, seizoensartikelen en andere producten met korting aanbieden.

Belang van lokale ondernemers

Volgens de initiatiefnemers is de actie niet alleen bedoeld om koopjesjagers naar de winkelgebieden te trekken, maar ook om aandacht te vragen voor het belang van lokale ondernemers. “Zonder lokale winkels en voorzieningen verliezen dorpen een belangrijk deel van hun aantrekkingskracht en leefbaarheid”, stellen zij.

Bezoekers kunnen tijdens de koopjesmarkt onder meer terecht voor aanbiedingen op kleding, woonaccessoires, tassen en verzorgingsproducten. Ook lokale verswinkels, zoals bakkers, slagers en groenteboeren, doen mee met speciale acties.

Nieuwe collecties

Voor ondernemers biedt de dag de mogelijkheid om ruimte te maken voor nieuwe collecties en voorraden af te bouwen. Voor bezoekers betekent het een kans om voordelig te winkelen bij winkels in de eigen regio.

De koopjesmarkt is een initiatief van de winkeliersverenigingen, de gemeente Krimpenerwaard en Stichting Promotie Krimpenerwaard.

Een overzicht van de deelnemende winkels is te vinden op de website van In de Krimpenerwaard: indekrimpenerwaard.nl/koopjes

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Sport 10 minuten geleden
Zaterdag 13 juni: finaledag clubkampioenschappen BC Blue Sky
Afbeelding
Zakelijk 1 uur geleden
Zaterdag 20 juni: koopjes scoren in de Krimpenerwaard
De officiële aftrap van de eierdooscampagne.
Nieuws 2 uur geleden
Eierdooscampagne tegen criminaliteit in het buitengebied: ‘samen een vuist maken’
Team Carpe Diem tijdens Alpe d'HuZes.
Nieuws 4 uur geleden
Team Carpe Diem haalt 8.200 euro op voor Alpe d’HuZes: ‘trots en dankbaar’

Advertenties uit de krant

V.l.n.r. Bart Stoutjesdijk, Geurt Mouthaan, Robert van der Hek, Huub Lakerveld en Rick den Besten.
Nieuws 5 uur geleden
NNP-dag met gouden randje voor Kontakt Mediapartners: prijzen voor Robert van der Hek, Geurt Mouthaan en Bart Stoutjesdijk
Anneke Teeuwen, bewoonster buitengebied, ontving het eerste exemplaar van de Meldkaart.
Nieuws 5 uur geleden
Krimpenerwaard lanceert Meldkaart Buitengebied voor veiliger platteland
Afbeelding
Nieuws 5 uur geleden
Twaalfde hooibouwdag bij museum De Vrijheid in Lekkerkerk
Afbeelding
Nieuws 10 jun, 11:34
Melkveehouder uit Bergambacht beloond voor broedende weidevogels
Afbeelding
Nieuws 10 jun, 11:03
Fototentoonstelling toont passie en talent van deelnemers Dagbesteding Krimpenerwaard

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen