Afbeelding

Spirit Vrouwen kloppen Barendrecht na sterke tweede helft

Sport

Ouderkerk aan den ijssel - Spirit VR 1 heeft zaterdag een knappe 3-0 overwinning geboekt op BVV Barendrecht. De Ouderkerkers speelden een sterke en bij vlagen intense wedstrijd, waarin vooral na rust het verschil werd gemaakt.

Spirit begon fel en creëerde al binnen een minuut een grote kans. Barendrecht kwam daarna beter in de wedstrijd via hun snelle buitenspeelsters, maar keepster Ilse Hogendoorn hield haar doel schoon met enkele knappe reddingen. Vlak voor rust brak Fenne van Meeteren de ban met een fraaie krul in de kruising: 1-0.

Tevreden over veerkracht

Na de pauze nam Spirit het initiatief volledig over. Het middenveld met Chloë Bezemer, Anouk Spek en Naomi de Koning kreeg controle en de druk leidde tot kansen. Halverwege de tweede helft verdubbelde Fenne de voorsprong na goed samenspel met Naomi. Even later besliste Anne Rink de wedstrijd met de 3-0.

Speelsters, staf en publiek konden tevreden zijn over de veerkracht en het collectief van Spirit, dat na een lastige eerste helft overtuigend toesloeg.

Ook Spirit VR2 liet zien over veerkracht te beschikken: na een 0-3 achterstand tegen koploper Haastrecht VR1 knokte het team zich knap terug naar 3-3.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 5 uur geleden
Nieuwbouw Crimpenersteyn van start: ‘Dromen komen uit’
Afbeelding
Nieuws 5 uur geleden
Opperduit mozaïekt eigen kleurrijke sofabank: ‘Het verbond ons’
Fayen Verhoeff met haar New Forrest pony Morris en haar vader Leon.
foto’s van de kampioenskeuring + video 6 uur geleden
Fayen Verhoeff uit Krimpen a/d Lek op Paardenmarkt Ameide dagkampioen met New Forrest pony Morris
• Omgekeerde vlaggen aan lantaarnpalen.
Nieuws 9 uur geleden
Provincie verwijdert omgekeerde vlaggen na verzoek gemeente

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 13 uur geleden
Keurmeesters nemen bijna veertig Krimpenerwaardse kazen onder de loep
Afbeelding
advertorial 13 uur geleden
Geef uw tuinmachine of buitenboordmotor een goede winterrust!
Afbeelding
Nieuws 14 uur geleden
‘De Zeebonken’ van Haastrechtse beeldhouwer Dick Aerts onthuld op Texel
Bestuursleden Alex van Blitterswijk (l) en Martin van Duin voor het verenigingsgebouw bij de voetbalvelden.
Nieuws 14 uur geleden
Ruimte genoeg bij gebouw Zilverstad in Schoonhoven: extra huurders gezocht
Afbeelding
Nieuws 7 okt, 17:18
Burgemeester ontbijt met leerlingen Rudolf Steinerschool

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen