
Oogst- en streekmarkt ‘Proef de Krimpenerwaard’ in binnenstad Schoonhoven
NieuwsSchoonhoven - Aan de Haven in Schoonhoven wordt zaterdag 10 oktober de Oogst- & Streekmarkt ‘Proef de Krimpenerwaard’ gehouden. Makers en ondernemers uit de Krimpenerwaard en omgeving presenteren daar hun producten. Bezoekers kunnen producten proeven, kopen en kennismaken met de mensen die ze maken.
Op de markt zijn verschillende streekproducten verkrijgbaar, waaronder kazen en zuivel van koe en geit, groenten en fruit, honing, jams, sappen, thee, sauzen, olijfolie en zepen.
Hapjes en lokaal bier
Bezoekers kunnen ter plaatse ook iets eten. Standhouders bieden onder meer broodjes met wild of lam, gerookte vis, warme zoetigheden en een vers bereide aardappeltwister aan. Ook is er lokaal bier verkrijgbaar.
Kennismaken met de makers
Naast etenswaren zijn er ook ambachtelijke producten te vinden. Bezoekers kopen daardoor niet alleen streekproducten, maar maken ook kennis met de makers en ondernemers achter het aanbod.
De organisatie wil met de markt streekproducten onder de aandacht brengen. Daarbij ligt de nadruk op wat in de Krimpenerwaard en omgeving wordt gemaakt. Wanneer producten niet lokaal verkrijgbaar zijn, komen ze van buiten de regio.
De Oogst- & Streekmarkt vindt plaats op zaterdag 10 oktober van 11.00 tot 17.00 uur aan de Haven in Schoonhoven. De toegang is gratis.
Een overzicht van de deelnemers en meer informatie over de markt is te vinden via www.proefdekrimpenerwaard.nl.





















