
Twee automobilisten onder invloed in Krimpenerwaard
112Schoonhoven/Bergambacht – In de Krimpenerwaard zijn de afgelopen dagen twee automobilisten betrapt op rijden onder invloed.
In Schoonhoven werd maandagavond rond 21.00 uur een 22-jarige automobilist gecontroleerd op de H.A. Schreuderstraat. Een speekseltest wees op mogelijk drugsgebruik. De bestuurder is aangehouden en kreeg een rijverbod van 24 uur.
Op de N210 bij Bergambacht viel in de nacht van zaterdag op zondag rond 0.10 uur een automobilist op door zijn slingerende rijgedrag. Bij de controle bleek de 32-jarige bestuurder onder invloed van alcohol te zijn.
Op 21-09 om 21:00 is een auto gecontroleerd op de ha schreuderstraat te Schoonhoven. Bestuurder (22) is aangehouden. Hij bleek te rijden onder invloed van vermoedelijk drugs. #speekseltest.
— Politie Basisteam Krimpenerwaard (@POL_Krwrd) September 22, 2026
Hij heeft oom een rijverbod van 24 uur gekregen.
Op 20-09 om 00:10 uur is een auto gecontroleerd op de n210 bij Bergambacht. Het rijgedrag van de auto viel op ( slingerend over de weg). Bij controle bleek de bestuurder (32) te rijden onder invloed van alcohol. 325 ug/l
— Politie Basisteam Krimpenerwaard (@POL_Krwrd) September 21, 2026





















