De opening van de nieuwe winkel door Jonathan en Lieke.
De opening van de nieuwe winkel door Jonathan en Lieke. Foto: Bert Bons

Bakkerij Vlot opent derde winkel in Papendrecht: ‘We voelen ons welkom op de Markt van Matena!’

Zakelijk 78 keer gelezen

Papendrecht – Bakkerij Vlot heeft donderdagochtend de nieuwe winkel op de Markt van Matena geopend.

Jonathan en Lieke, kinderen van Esdra en Mariëlle Huijser-Vlot knipten het lintje door, dat vastgehouden werd door Celia en Williene, die de vaste gezichten van de nieuwe winkel zullen worden. Op de arm van Mariëlle keek Esdra junior toe hoe de winkel geopend werd.

“Een aantal jaren geleden hebben we al overwogen om hier naartoe te komen, maar toen was het nog niet het juiste moment”, vertelt Mariëlle over de sfeervolle nieuwe zaak aan de Markt van Matena nummer 4. “De wijk was nog niet klaar en de energieprijzen stegen toen ineens.”

Veel vaste klanten in de buurt

“We zijn blij dat we het destijds niet gedaan hebben, maar we hadden nog wel steeds de wens om uit te breiden naar dit deel van Papendrecht. We weten dat veel vaste klanten in dit deel van Papendrecht wonen. Toen dit pand onlangs te huur kwam, hebben we de mogelijkheid met beide handen aangegrepen.”

“We voelen ons enorm welkom in de wijk”, vervolgt Mariëlle. “In de afgelopen maanden, toen we aan het verbouwen waren, kwamen veel van onze vaste klanten langs om even te kijken. We hoorden geregeld dat ze blij waren dat ze straks minder ver hoeven te rijden!”

Ambachtelijk assortiment

De nieuwe zaak in het meest oostelijke deel van Papendrecht is wat kleiner dan de andere twee vestigingen van Bakkerij Vlot (in de Westpolder en op De Meent). Maar er is genoeg ruimte voor het uitgebreide ambachtelijk assortiment, met dagvers brood en uitgebreid banket. Het aanbod omvat verder zachte en krokante broodjes, gebak, koeken, cakes, chocolade bonbons en specialiteiten zoals gebakssloffen en op bestelling gemaakte taarten.

Mariëlle: “Bij alle winkels gebeurt er wel wat en kunnen bezoekers zien hoe onze producten bereid worden. In onze nieuwe zaak op de Markt van Matena komt de chocolaterie. Daar heb je niet veel ruimte voor nodig en die past goed in deze winkel. Verschillende dagen per week worden hier onze eigen bonbons gemaakt. Dankzij de chocolaterie in de nieuwe zaak kunnen we ons assortiment bonbons zelfs gaan uitbreiden.”

Bakkerij Vlot is op de Markt van Matena geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 08.00 tot 17.00 uur. Celia en Williene worden de vaste medewerkers in deze vestiging.

Het personeel van de winkel, met echtpaar Huijser.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De opening van de nieuwe winkel door Jonathan en Lieke.
Zakelijk 54 minuten geleden
Bakkerij Vlot opent derde winkel in Papendrecht: ‘We voelen ons welkom op de Markt van Matena!’
De vrijwilligers van vv Papendrecht.
Nieuws 1 uur geleden
VV Papendrecht eert vrijwilligers met diner en pubquiz
Ichtusmarkt
Nieuws 1 uur geleden
Ichthusmarkt in Alblasserdam brengt ruim 7000 euro op voor goede doelen
Afbeelding
Nieuws 7 uur geleden
Verrassingspakket voor jonge mantelzorgers in Alblasserdam

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 7 uur geleden
VV Drechtstreek deelt lollies uit in ludieke actie tegen negatief gedrag langs de lijn
Afbeelding
Nieuws 7 uur geleden
Adriaan van de Wetering viert negentigste verjaardag bij Bowlsclub Papendrecht
Afbeelding
Nieuws 8 uur geleden
Graffiti workshop voor jonge mantelzorgers in Papendrecht
Afbeelding
Nieuws 8 uur geleden
Wandelen en bewegen in Alblasserdam met ‘Beweegblokje om’
Afbeelding
Nieuws 8 uur geleden
Vier vogelactiviteiten in de Alblasserwaard tijdens Nationale Vogelweek

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen